Skuteczna podkładka chłodząca do laptopów Cooler Pad za 19,99 zł od dziś w Biedronce!

26 października ofertę sklepów Biedronka wzbogaca podkładka chłodząca pod laptopa – Cooler Pad. Urządzenie popularnej marki Hykker nie tylko skutecznie schładza komputer zapewniając mu bezawaryjną pracę przez długi czas, lecz też ułatwia komfortowe korzystanie z laptopa poprzez stabilizację podłoża i regulację kąta nachylenia. Podkładka jest dostępna w czterech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, bordowym i niebieskim, w wyjątkowej cenie 19,99 zł.

 

Wielogodzinna praca na laptopie prowadzi do znacznego wzrostu jego temperatury. A ta może być na tyle wysoka, by spowodować niestabilną pracę sprzętu, jego wyłączenie się, a nawet uszkodzenie niektórych podzespołów. Ryzyko wzrasta wraz z liczbą równocześnie realizowanych operacji. Urządzeniem, które pomoże rozwiązać problem z przegrzewającym się komputerem jest podkładka chłodząca Hykker Cooler Pad.

Podkładka z wentylatorem o dużej średnicy 125 mm charakteryzuje się optymalną wydajnością (1200 obrotów na minutę), dzięki czemu skutecznie chłodzi laptopy z ekranem do 15,6”. W efekcie Cooler Pad umożliwia bezawaryjną pracę na komputerze nawet przez wiele godzin. Skuteczność zwiększa konstrukcja płyty – zastosowana siatka uwydatnia dobrą cyrkulację powietrza pod obudową laptopa i zapewnia właściwe odprowadzanie ciepła. Ponadto podkładka jest niezwykle cicha i sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu, zapewniając komfort każdemu użytkownikowi. Na wygodę i stabilność korzystania z podkładki duży wpływ mają również materiały, z którego została wykonana. A te również przemawiają za Cooler Pad, ponieważ jest ona wykonana z metalu i wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co w połączeniu z konstrukcją typu Super Slim, przekłada się na wyjątkową wytrzymałość przy niewielkiej wadze urządzenia.

Laptop pewnie leży na podkładce, dzięki temu, że ta posiada specjalne, wbudowane uchwyty stabilizujące, ułatwiając wielogodzinną pracę niezależnie od pozycji. Podstawka dodatkowo ułatwia korzystanie z laptopa poprzez regulację kąta nachylenia.

Podkładkę podłącza się do laptopa za pomocą kabla USB.

Produkt posiada pozytywną opinię jednostki certyfikującej TUV Rheinland, która sprawdziła go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności i poręczności. 

Hykker Cooler Pad oferowany jest w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, turkusowym i bordowym, od 26 października do 8 listopada br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 19,99 zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *