Sławomir z nowym utworem na Wielkiej Zabawie TV Puls w Mrągowie (wideo)

Telewizyjna premiera nowej piosenki Sławomira, polska wersja hitu „Felicita” w wykonaniu Beaty i Łukasza Rybarskich, premierowe skecze Kabaretu Paranienormalni, największe hity Zenka Martyniuka z zespołem Akcent i dużo, dużo więcej! W piątek 30 lipca o 20:00 TV Puls zaprasza na największe rozrywkowe wydarzenie tego lata – „Wielką Zabawę TV Puls w Mrągowie”! Na żywo, tylko w TV Puls! Tego nie można przegapić!

 

• WYSTĄPIĄ M. IN.: SŁAWOMIR Z PREMIEROWYM UTWOREM, ZENEK MARTYNIUK, PARANIENORMALNI!
• JAKO REPORTER TV PULS: PATRYK JANAS, CZYLI DAWIDEK Z „RODZINNEGO INTERESU”
• SPOTKANIE Z AKTORAMI NOWEGO SERIALU – „DZIELNICA STRACHU”
• ZLOT FANÓW „LOMBARDU”

 

 

Bilety do nabycia na stronie: https://bilety.tvpuls.pl/

„Wielka Zabawa TV Puls” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rozrywkowe, na którym widzowie bawią się w rytm największych wakacyjnych hitów i przy najzabawniejszych skeczach czołowych polskich kabaretów. Tegoroczną edycję poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim Wielkiej Zabawy będą „porcelanowe gody”, które w tym roku obchodzi ta para!

Wystąpią również: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, mistrz pantomimy Ireneusz Krosny, królowa piosenki cygańskiej Patrycja Runo, Antoni Gorgoń Grucha oraz zespół MIG.

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Na widowni spotkamy aktorów z serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” oraz z nowego serialu kryminalnego PULS 2 – „Dzielnica strachu”. Specjalną relację zza kulis wydarzenia poprowadzi Patryk Janas, czyli Dawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”, który taką relację poprowadził również na tegorocznej 22. Mazurskiej Nocy Kabaretowej. A w sobotę 31 lipca, odbędzie się zlot fanów „Lombardu” w Mrągowskim Centrum Kultury!

Co nas czeka na Wielkiej Zabawie TV Puls?

Udało nam się podpytać Łukasza Rybarskiego (artysta z Kabaretu Pod Wyrwigroszem), Roberta Motykę z kabaretu Paranienormalni oraz Beatę Harasimowicz, reżyserkę wydarzenia, aby uchylili rąbka tajemnicy na temat tego, co szykują na Wielką Zabawę TV Puls:

– Po tylu latach małżeństwa chciałbym w końcu zdradzić, że razem z Beatą zaśpiewamy swoją, polską wersję piosenki Al Bano i Rominy Power – Felicita. Pod rocznicowym tytułem „Dwadzieścia lat” mówi Łukasz Rybarski

– Ten okres od marca, kiedy praktycznie w ogóle nie występowaliśmy, przepracowaliśmy dzielnie: napisaliśmy kilka premierowych rzeczy, napisaliśmy kilka scenariuszy i mamy nadzieję, że widzowie będą zadowoleni, bo przyszykowaliśmy coś wyjątkowego, czego widzowie jeszcze nie widzieli.dodaje Robert Motyka.

– Jestem szczęśliwa, że wreszcie możemy oko w oko i ucho w ucho zobaczyć się i usłyszeć z naszymi widzami, bo czas bez nich już się nam bardzo dłużył. Korzystajmy z tego czasu, kiedy możemy wspólnie tańczyć, śpiewać i śmiać się, bo jak wszyscy już dobrze wiemy, ta możliwość nie jest dana raz na zawsze. Ja osobiście nie mogę się już doczekać Wielkiej Zabawy TV Puls mówi Beata Harasimowicz, reżyser wszystkich edycji tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *