„Słoneczna Stacja” – wakacyjna akcja Polsatu wyrusza w Polskę!

W sobotę 7 lipca rozpoczynamy wakacyjną akcję Polsatu „Słoneczna Stacja”. Ekipa Telewizji Polsat razem z 4FUN.TV przez siedem kolejnych weekendów odwiedzi najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem oraz na Warmii. Na wszystkich plażowiczów będzie czekało mnóstwo atrakcji – zajęcia sportowe, konkursy, spotkania z gwiazdami, koncerty, przedstawienia dla najmłodszych. Relacje będzie można oglądać w każdą niedzielę, od 15 lipca, na antenie Polsatu. Gospodarzami będzie energetyczny duet Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

 

 

 

 

Słoneczna Stacja” to projekt, podczas którego Telewizja Polsat chce się spotkać z widzami i zachęcić do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu na wakacjach.

Zawita ona do 7 miast nad polskim morzem oraz na Warmii: 

Krynica Morska   07-08.07.2018
Olsztyn   14-15.07.2018
Łeba   21-22.07.2018
Ustka   28-29.07.2018
Kołobrzeg   04-05.08.2018
Świnoujście   11-12.08.2018
Międzyzdroje   18-19.08.2018

Do nadmorskich kurortów, na plan „Słonecznej Stacji” zaprasza fantastyczny duet prowadzących, znany z programów Telewizji Polsat Elżbieta Romanowska oraz Rafał Maserak. Nasi gospodarze będą czekać na wszystkich plażowiczów w soboty w godzinach 10:00-16:00, a w niedziele w godzinach 10:00-17:00.

W specjalnych wakacyjnych strefach, przygotowanych przez współorganizatora akcji 4Fun.TV i Prezent Marzeń, spragnieni wrażeń będą mogli skorzystać z takich atrakcji, jak tor do skimboardu, 50-metrowa zjeżdżalnia wodna water slide oraz paintball. O dobrą zabawę na scenie zadbają także prezenterzy stacji 4Fun.TV siostry ADiHD, Ola Ciupa, Kristina Kurcheva i Jacek Januszko. Za to w strefie Plusa i Cyfrowego Polsatu dużą dawkę dobrego humoru  i moc atrakcji wszystkim plażowiczom zapewni dwóch niezwykle kreatywnych i pozytywnych chłopaków – Czarek i Robert z grupy Abstrachuje. Partnerem akcji jest AVON, który w ramach kampanii AVON Kontra Rak Piersi przygotował dwie strefy – w jednej z nich w każdą sobotę będzie można wykonać bezpłatnie USG piersi, a w drugiej poznać tajniki makijażu, wziąć udział w konkursach promujących profilaktykę i kupić produkty z Różową Wstążką. W strefie Born2be znajdować się będzie showroom, w którym wszyscy plażowicze będą mogli zobaczyć i przymierzyć najnowszą kolekcję oraz wziąć udział w różnych aktywacjach: gifbudka, strefa Do It Yourself do personalizowania trampek za pomocą akcesoriów oraz koło fortuny. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

PZU zaprezentuje przygotowane na tę okazję przedstawienie „Niestraszki”, które zapewnią nie tylko dobrą zabawę, ale przede wszystkim będą świetną lekcją bezpieczeństwa. Dodatkowo, w specjalnym namiocie będzie można wykonać podstawowe badania profilaktyczne m.in. pomiar ciśnienia, a także skorzystać z konsultacji dermatologicznych. O sportowe wyzwania  zatroszczą się Plus i Cyfrowy Polsat, organizując turnieje w piłkarzyki, siatkówkę plażową i turnieje gamingowe, a odważni będą mogli spróbować swoich sił na 8-metrowej ścianie wspinaczkowej.  Dodatkowo o piłkarskie emocje zadbają  prezenterzy Polsatu Sport Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Paulina Chylewska i Karolina Szostak. Ponad to w  specjalnej strefie 601 100 100, będzie można dowiedzieć się wszystkiego o bezpiecznym wypoczynku nad wodą, poznać możliwości i zalety aplikacji RATUNEK oraz uczestniczyć w instruktażu udzielania pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników WOPR.    Ochłonąć po wszystkich wrażeniach i sięgnąć po orzeźwienie z pewnością pomoże partner akcji – Coca-Cola.

W każdą sobotę w godzinach 18:00-20:00 będą odbywać się plenerowe koncerty, na których zaśpiewają: Red Lips  (14.07. Olsztyn, 28.07. Ustka, 4.08. Kołobrzeg, 18.08. Międzyzdroje), Ewelina Lisowska (7.07. Krynica Morska, 21.07. Łeba) oraz Antek Smykiewicz (11.08 Świnoujście).

Relację telewizyjną prowadzoną przez Rafała Maseraka i Elżbietę Romanowską będzie można obejrzeć w każdą niedzielę, od 15 lipca, o godzinie 19:30 w Polsacie, a reemisję programu w soboty o godzinie 11:00 w Super Polsat.

Producentem programu jest dom produkcyjny LuLu Production.

Partnerami akcji „Słoneczna Stacja” są: PZU, Plus, Cyfrowy Polsat, Coca – Cola, Avon, Born2Be, dodatkowo: Lactima, miasto Olsztyn oraz Prezent Marzeń.

FB https://www.facebook.com/polsat/

IG https://www.instagram.com/polsatofficial/?hl=pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *