Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Smartfon HONOR Magic6 Lite od teraz dostępny w nowej, niższej cenie!

Globalna marka technologiczna HONOR wprowadziła obniżkę ceny swojego smartfona HONOR Magic6 Lite. Urządzenie, które swoją premierę w Polsce miało w styczniu tego roku jest obecnie dostępne w cenie 1599 zł w elektromarketach Media Expert, RTV Euro AGD, X-Kom oraz sieciach komórkowych Orange, Play i Plus.

 

Urządzenie zostało wyposażone w ekran AMOLED wykonany z nowych materiałów, które znacznie poprawiają jego zdolność do absorbowania wstrząsów. W wyświetlaczu smartfona zastosowano unikalną technologię HONOR Ultra-Bounce Anti-drop, umożliwiającą przetrwanie upadku z wysokości 1,5 metra pod dowolnym kątem. Matryca HONOR Magic6 Lite otrzymała również pięciogwiazdkowy certyfikat odporności na upadki od SGS, międzynarodowej firmy specjalizującej się w testowaniu urządzeń.

Aż 2 dni bez ładowania

HONOR Magic6 Lite posiada wytrzymałą baterię o pojemności 5300 mAh, co przekłada się na 2 dni czasu pracy na jednym ładowaniu. Ogniwo wyróżnia też niezwykła trwałoś, dzięki czemu utrzymuje 80% swojej kondycji przy 1000 cykli ładowania. Model został wyróżniony za swoją baterię przez ranking DXOMARK, zdobywając złote wyróżnienie.

Uchwyć najważniejsze szczegóły

HONOR Magic6 Lite posiada potrójny system aparatów, w skład którego wchodzi główny obiektyw o rozdzielczości 108 MP, obiektyw szerokokątny o rozdzielczości 5 MP oraz obiektyw makro o rozdzielczości 2 MP. Cały moduł wspierany jest przez silnik wychwytywania ruchu, co pozwala smartfonowi na uzyskiwanie wyraźnych zdjęć z wysoką ilością szczegółów, nawet gdy fotografowany obiekt się porusza.

HONOR Magic6 Lite jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, zielonym i pomarańczowym w cenie 1599 zł.

Więcej informacji na temat urządzeń marki HONOR można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.honor.com/pl/

foto. HONOR 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *