Smartfony ZTE w Polsce

ZTE, jeden z największych producentów smartfonów, routerów, jak również innych urządzeń telekomunikacyjnych, który rok temu zmuszony został do ograniczenia swojej obecności na rynkach zagranicznych za sprawą amerykańskich sankcji, powraca do gry. Ambicją firmy, której produkty znajdują się w ofertach wszystkich polskich operatorów komórkowych jest reaktywacja obecności w wiodących kanałach rynku detalicznego. W Polsce produkty ZTE będą dostępne w NTT System.

 

 

 

 

Od początku października w dystrybucji polskiego partnera znajdą się trzy modele, wszystkie w wersji Dual SIM. Flagowy model ZTE Axon 10 Pro oraz przedstawiciele serii Blade – ZTE Blade V10 Vita i ZTE Blade A5 2019.

Podpisaliśmy umowę, na mocy której jesteśmy obecnie jedynym dystrybutorem produktów marki ZTE, czyli smartfonów i routerów mówi Grzegorz Kania, pełnomocnik zarządu ds. urządzeń mobilnych w NTT System. Dla tych, którzy oczekują wysokiej, jakości i funkcjonalności w przystępnych cenach przeznaczone są smartfony Blade V10 Vita oraz Blade A5 2019. Doceniony prestiżowymi nagrodami i posiadający zaawansowane parametry model z kategorii premium – Axon 10 Pro jest propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Dodatkowym atutem smartfonów ZTE jest 3-letnia gwarancja na wszystkie modele, co jest istotnym wyróżnikiem tego producenta na rynku, budującym pozytywną świadomość marki wśród klientów.

Najtańsza z oferowanych konstrukcji, w cenie poniżej 400 zł dla klienta końcowego – ZTE Blade A5 2019 ma 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD+ (720×1440 pikseli). Smartfon jest wyposażony w wydajny 8-rdzeniowy procesor ARM Cortex A55 pracujący z częstotliwością do 1,6 GHz, posiadający 2 GB pamięci operacyjnej i 16 GB pamięci użytkownika, która może być rozszerzona do 256 GB. Blade A5 ma dwie kamery – główna o rozdzielczości interpolowanej do 13 MPix z jasnym obiektywem o przysłonie f/2.0 oraz przednia 8 MPix. Wymienna bateria o pojemności 2650 mAh wystarczy na maksymalnie 18 godzin rozmowy.

Kolejny model – ZTE Blade V10 Vita – podążając za aktualnymi trendami – posiada wyświetlacz typu „Water drop” wypełniający niemalże cały front telefonu z wypustką w formie kropli wody, w której umiejscowiono przedni aparat. Sam ekran ma przekątną 6,26 cala o rozdzielczości 720×1520 pikseli, przy zachowaniu kompaktowych wymiarów telefonu. Trzyma się go komfortowo w dłoni. Telefon cechuje wydajny 8-rdzeniowy procesor ARM Cortex A55 pracujący z częstotliwością do 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, oraz 32 GB pamięci użytkownika rozszerzalnej dzięki kartom SD o dodatkowe 256GB. Do tego główny aparat to będący obecnie standardem rynkowym zestaw dwóch aparatów (Dual camera) 13+2Mpix o jasności f/2.0 z czujnikiem głębi ostrości, co pozwala na wykonywanie artystycznych zdjęć z rozmyciem typu bokeh. Przedni aparat do selfie to wystarczające 8Mpix o jasności f/2.0. Bateria w smartfonie ma pojemność 3200 mAh. Blade V10 Vita będzie dostępny za nie więcej, niż 600 zł.

W referencyjnym modelu ZTE Axon 10 Pro w cenie poniżej 2400 zł zastosowano ekran typu AMOLED 6,47 cala o rozdzielczości FullHD+ (1080 x 2340 pikseli), który całkowicie wypełnia przedni panel urządzenia z funkcją pokazywania zegara i powiadomień, także na wyłączonym ekranie (Always on). Jak każdy poprzednik serii Axon, model ten wyróżnia się jakością dźwięku w słuchawkach oraz wbudowanych głośnikach stereo. Naturalnie, pozostałe parametry stoją również na najwyższym poziomie, w szczególności mega wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 855 o maksymalnej częstotliwości pracy 2.8GHz, wspomagany przez 6GB pamięci RAM i 128GB pamięci użytkownika rozszerzalnej za pomocą kart SD. Główny aparat to zestaw 3 matryc 48, 20 i 8Mpix o jasności f/1.7 z optyczną stabilizacją, z których jedna odpowiada za 3-krotny bezstratny zoom optyczny, a kolejna za zdjęcia szerokokątne. Przednia kamera ma 20Mpix przy poziomie jasności f/2.0. Pojemna bateria o pojemności 4000 mAh pozwala na pełne wykorzystanie mocy telefonu przez cały dzień, zapewniając do 13 godzin rozmów w trybie 4G.

Smartfony ZTE będą dostępne w promocyjnych cenach w wybranych sieciach detalicznych od października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *