Sport w TVTVN Discovery Polska

Sobota z IO na kanałach Eurosportu i Playerze

Koszykówka, 4:30 – w wielkim finale igrzysk zobaczymy mecz Francji z USA. Czy Dream Team po raz kolejny sięgnie po olimpijskie złoto? Transmisja w Eurosporcie 2, Eurosporcie 6 i Playerze. Komentarz: Radosław Spiak, Mirosław Noculak.

 

Lekkoatletyka, 12:00 – w sesji popołudniowej czekamy, przede wszystkim, na finał sztafety kobiet 4×400 m, w którym reprezentantki Polski będą jednymi z faworytek!

W sobotę zobaczymy również finał konkursu skoku wzwyż z udziałem Kamili Lićwińko, a także finałowy bieg na 1500 m, w którym wystąpi Michał Rozmys. W sesji nocnej – maraton kobiet.

Transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze

Komentarz: Marek Rudziński, Janusz Rozum, Paweł Ulbrych, Maciej Jałoszyński.

Piłka nożna, 13:30 – w sobotę poznamy złotych medalistów olimpijskich w piłce nożnej. W decydującym meczu czeka nas prawdziwy szlagier – Brazylia kontra Hiszpania!

Transmisja w Eurosporcie 2, Eurosporcie 5 i Playerze

Komentarz: Julian Kowalski, Adam Kotleszka.

Piłka ręczna, 14:00 decydujący mecz turnieju piłki ręcznej mężczyzn to znakomicie zapowiadające się starcie Duńczyków z Francuzami.

Transmisja w Eurosporcie 8 i Playerze

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula.

Siatkówka, 14:15 – w meczu o złote medale zobaczymy siatkarzy Francji i Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w grupie i wówczas lepsi okazali się Francuzi.

Transmisja w Eurosporcie 1, Eurosporcie 9 i Playerze

Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *