MediaZapowiedzi TV

Soboty pełne akcji – cykl filmowy w czerwcu na kanale AMC

Bójki, porachunki, strzelaniny – to niezawodny przepis na „Soboty pełne akcji”! W czerwcowe sobotnie wieczory kanał AMC zaprasza na cykl filmowy, w ramach którego widzowie będą mogli obejrzeć trzymające w napięciu produkcje z gwiazdorską obsadą. Film „Tylko jeden” z Jetem Li opowiada o agencie przemierzającym alternatywne rzeczywistości. Przebiegłość bohatera doprowadza go do niebezpiecznego pojedynku. W dreszczowcu „Potępiony” do walki na śmierć i życie przystąpi dziesięć osób, z których tylko jedna odniesie zwycięstwo. Emocji dodaje fakt, że całe wydarzenie będzie transmitowane przez Internet. Z kolei w thrillerze „Pole rażenia” Bruce Willis wciela się w policjanta, który na przekór wszystkim prowadzi własne dochodzenie w sprawie zabójstwa ojca. Nic nie powstrzyma go przed osiągnięciem celu – nawet prawo. Natomiast trzymający w napięciu film „Proud Mary” to historia płatnej zabójczyni, która jeden błędny strzał może przypłacić życiem. Czy uda jej się wyjść cało z nadchodzącego zewsząd zagrożenia?

 

TYLKO JEDEN (2001)

5 czerwca o 22:00

Nieuczciwy agent zostaje przydzielony do monitorowania równoległych wszechświatów, które zderzają się ze sobą, gdy mężczyzna zaczyna eliminować wersje samego siebie we wszystkich alternatywnych rzeczywistościach.  Każda zniszczona postać dodaje mu energii i mocy. W końcu musi zmierzyć się z człowiekiem, który stoi na przeszkodzie do jego ostatecznego celu – zostania Jedynym.

Tytuł: Tylko jeden (The one)
Reżyser: James Wong
Występują: Jet Li, Delroy Lindo, Carla Gugino, Jason Statham

POTĘPIONY (2007)

5 czerwca o 23:45

Jack Conrad oczekuje na wykonanie wyroku śmierci w więzieniu w Ameryce Środkowej. Producent telewizyjny wykupuje go i zabiera na odległą wyspę. Tam Jack i dziewięciu innych więźniów dowiadują się, że będą walczyć ze sobą na śmierć i życie, a nagrodą dla jedynego ocalałego będzie wolność. Producent planuje transmitować to wydarzenie na żywo i bez cenzury przez Internet.

Tytuł: Potępiony (The Condemned)
Reżyser: Scott Wiper
Występują: Steve Austin, Vinnie Jones, Robert Mammone, Tory Mussett

ZABÓJCZY UKŁAD (1998)

12 czerwca o 22:00

Zawodowy zabójca John Lee napotyka śmiertelnie niebezpieczne przeszkody, próbując zerwać z brutalną przeszłością. Dostaje zlecenie morderstwa siedmioletniego chłopca. Kiedy odmawia, jego szefowie postanawiają się go pozbyć. Chcąc uciec przed przeznaczeniem, próbuje wrócić do Chin. Pomaga mu w tym piękna fałszerka dokumentów, Meg Coburn.

Tytuł: Zabójczy układ (The Replacement Killers)
Reżyseria: Antoine Fuqua
Występują: Chow Yun-fat, Mira Sorvino, Michael Rooker, Kenneth Tsang

FIGHTING (2009)

12 czerwca o 23:50

Mocny i brutalny film akcji opowiadający o walkach bokserskich w wielkim mieście. Nowojorski naciągacz (Channing Tatum) spotyka weterana walk ulicznych (nominowany do Oscara Terrence Howard) i rozpoczyna nową karierę w bokserskim podziemiu. W produkcji występują także Luiz Guzman i znany koreański bokser Cung Le.

Tytuł: Fighting
Reżyseria: Dito Montiel
Występują: Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzman

POLE RAŻENIA (1993)

19 czerwca o 22:00

Tom Hardy (Bruce Willis) to pochodzący z Pittsburgha policjant w piątym pokoleniu. Był detektywem w wydziale zabójstw, ale po tym, jak rzucił wyzwanie swym przełożonym, z których wielu to jego własna rodzina, został zdegradowany do patrolu rzecznego – mężczyzna twierdzi, że człowiek, który odsiaduje karę za zabójstwo jego ojca jest niewinny. Tom jest przekonany, że nowy seryjny morderca to ten sam strzelec i postanawia działać poza prawem, by schwytać zabójcę swego ojca.

Tytuł: Pole rażenia (Striking Distance)
Reżyseria: Rowdy Herrington
Występują: Bruce Willis, Sarah Jessica Parker, Dennis Farina, Tom Sizemore

ŻYCZENIE ŚMIERCI (1974)

19 czerwca o 00:00

Gdy nowojorski architekt Paul Kersey (Charles Bronson) przebywa poza domem, narkomani włamują się do środka, brutalnie mordują jego żonę Joannę (Hope Lange) i gwałcą córkę, która zapada w śpiączkę. Kersey, niegdyś nieufny wobec broni, bierze sprawy
w swoje ręce. Chce dokonać samosądu nie tylko wobec sprawców, ale i innych złoczyńców. Nowojorscy policjanci szybko zauważają, co się dzieje i próbują odnaleźć osobę, która wyręcza ich w pracy.

Tytuł: Życzenie śmierci (Death Wish)
Reżyseria: Michael Winner
Występują: Charles Bronson, Hope Lange

PROUD MARY (2018)

26 czerwca o 22:00

Trzymający w napięciu, wypełniony akcją thriller. Profesjonalna płatna zabójczyni Mary (Taraji P. Henson) pracuje dla najbardziej znanej rodziny przestępczej w mieście, której przewodzi Benny (Danny Glover). Kiedy Mary strzela do chronionego gangstera, aby uratować życie małego chłopca, musi zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem. Na jej życie czyhają różni przestępcy – od rosyjskiej mafii po bliskie jej osoby, w tym były kochanek. Uzbrojona w swój spryt i schowek wypełniony bronią, Mary musi zrobić wszystko, by pozostać przy życiu.

Tytuł: Proud Mary
Reżyseria: Babak Najafi
Występują: Taraji P. Henson, Jahi Di’Allo Winston, Billy Brown, Danny Glover, Neal McDonough

DOA: ŻYWY LUB MARTWY (2007)

26 czerwca o 23:50

Najlepsi zawodnicy na świecie zostają zaproszeni do DOA – konkursu sztuk walki. Cztery rywalki będą musiały współpracować ze sobą, aby odkryć tajemnice skrywane przez organizatora.

Tytuł: DOA: Żywy lub martwy (DOA: Dead or alive)
Reżyseria: Corey Yuen
Występują: Jaime Pressly, Devon Aoki, Holly Valance, Sarah Carter, Eric Roberts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *