Sony wprowadza nowe, łatwe w użyciu rozwiązanie do transmisji na żywo i rozmów wideo

Firma Sony poinformowała o wydaniu nowego programu komputerowego o nazwie Imaging Edge™ Webcam. Pozwala on z łatwością i bez żadnych kosztów przekształcić posiadany aparat cyfrowy Sony[i] w wysokiej jakości kamerę internetową podłączaną do komputera[ii] przez łącze USB[iii].

 

Użytkownicy programu Imaging Edge Webcam mogą rozpocząć transmisję na żywo lub wideokonferencję przez wykonanie jednej prostej czynności, a następnie przesyłać obraz z wykorzystaniem zalet i zaawansowanych technologii aparatów Sony, w tym najlepszego na rynku systemu AF, wysokiej rozdzielczości i dodatkowych funkcji poszczególnych modeli.

— Nadal będziemy rozwijać się i zmieniać odpowiednio do potrzeb naszych klientów, których głos ma pierwszorzędne znaczenie dla wszystkich działań Sony w tej branżymówi Yann Salmon Legagneur, dyrektor ds. marketingu produktu w dziale Digital Imaging Sony Europe. – Biorąc pod uwagę rosnący popyt na transmisje na żywo i komunikację wideo, z radością udostępniamy szerokiej rzeszy wiernych klientów Sony ten nowy program, który pozwala łatwo i szybko zmienić aparat w efektywną kamerę internetową do transmisji na żywo, rozmów wideo i wielu innych zastosowań.

h zastosowań.Program Imaging Edge Webcam jest obecnie zgodny z 35 modelami aparatów Sony, między innymi z α9 II, α9, α7R IV, α7R III, α7R II, α7S II, α7S, α7 III, α7 II, α6600, α6400, α6100, RX100 VII, RX100 VI, RX0 II, RX0, ZV-1 i innymii. Zapewniono także zgodność z najnowszym modelem α7S III.

Nowy program Imaging Edge Webcam można pobrać tutaj.

 

[i] Pełna lista obsługiwanych modeli podana jest na stronie internetowej. Do zapewnienia zgodności wymagana jest aktualizacja wewnętrznego oprogramowania aparatu.

[ii] Wymagany jest system operacyjny Windows® 10 w wersji 64-bitowej.

[iii] Podłączenie pewnych modeli aparatów Sony do portu USB zapewnia ich ładowanie. Pełna lista obsługiwanych modeli podana jest na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *