Soundbar za pół ceny przy zakupie telewizorów Philips OLED

Specjalna oferta promocyjna „Twój salon. Kinowe wrażenia“ potrwa do końca kwietnia. W tym czasie każdy, kto zdecyduje się na zakup telewizora Philips OLED754, OLED804 oraz OLED854, będzie mógł dobrać za 50% ceny soundbar Philips TAPB603 obsługujący format Dolby Atmos. W ten sposób skompletuje sprzęt oferujący obraz i dźwięk w kinowej jakości.

 

 

 

 

Model Philips TAPB603 to zestaw 3.1 o mocy 320 W składający się z głośnika i bezprzewodowego subwoofera. Urządzenie zapewnia przestrzenne brzmienie dzięki autorskiej technologii Philips Virtual Surround Sound, która dostarcza realistycznych wrażeń filmowych. Soundbar oferuje ponadto wsparcie dla formatu Dolby Atmos, co gwarantuje przestrzenny dźwięk 3D i pełną wyrazistość oraz głębie każdego efektu audio. Dzięki temu można przenieść się w środek akcji i odnieść wrażenie, że startujący na ekranie samolot właśnie przelatuje nad naszą głową, a podczas filmowej burzy krople deszczu otaczają nas z każdej strony.

 

 

Dolby Atmos obsługują również wszystkie modele OLED objęte promocją, tworząc wraz z soundbarem zgrany duet dla każdego fana kina domowego. Dodatkowo telewizory Philips wyposażone są w system Ambilight, czyli inteligentne diody LED rzucające na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie. Za kinową jakość obrazu w tych modelach odpowiada procesor obrazu P5 trzeciej generacji.

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach do 30 kwietnia 2020 roku. Szczegóły na stronach partnerów:

https://www.euro.com.pl/cms/sklep-philips-soundbar-taniej-w-zestawie-z-tv.bhtml?link=ban-1200×100

https://www.mediaexpert.pl/lp,7023-philips-soundbar-taniej-w-zestawie?clickId=29196

Jedna myśl na temat “Soundbar za pół ceny przy zakupie telewizorów Philips OLED

  • 28 kwietnia 2020 o 00:30
    Permalink

    Philips ma też promocję na Rakuten TV. Jak się kupić wybrany telewizor to gratis się dostaje voucher na 10 filmów w tym serwisie streamingowym. W sumie się opłaca bo Rakuten ma wyłączność na wiele nowości.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *