Technologia - Promocje

Soundbary Samsung z Deezer HiFi – ulubiona muzyka w najlepszej jakości

Wybrane soundbary Samsung[1] pozwalają skorzystać z Deezer High Fidelity Lossless Audio, czyli usługi strumieniowania muzyki w formacie bezstratnym. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli słuchać swoich ulubionych utworów brzmiących dokładnie tak, jak chcieli tego sami artyści i twórcy.
 

 
Podczas gdy zwykły streaming kompresuje muzykę i wpływa na ogólną jakość dźwięku, Deezer HiFi przesyła utwory strumieniowo w formacie FLAC z częstotliwością 16 bitów / 44,1 kHz. Gwarantuje to najwyższą jakość brzmienia, idealną dla miłośników muzyki pragnących usłyszeć każdy detal nagrania.
Poza poprawioną jakością dźwięku, Deezer HiFi oferuje także Flow. To spersonalizowany soundtrack, który wykorzystuje inteligentne dane, umożliwiające prezentowanie użytkownikom ich ulubionych utworów oraz przygotowanych specjalnie dla nich rekomendacji. Deezer HiFi zapewnia również nieograniczone odtwarzanie i dostęp do rozległej biblioteki, zawierającej playlisty i albumy różnych gatunków muzycznych. A to wszystko bez uciążliwych reklam.
Użytkownicy Deezer HiFi z ponad 180 krajów mają nieograniczony dostęp do 36 milionów utworów HiFi. Teraz z serwisu mogą korzystać również osoby posiadające kompatybilne soundbary bezprzewodowe Samsung takie jak HW-N850, HW-N950, HW-NW700, seria HW-MS.
– Oferując klientom nowe produkty audio, skupiamy się na innowacji i jakości dźwięku – powiedział Taeho Park, VP, AV Marketing w Samsung Electronics. – Zależy nam na zapewnieniu niezrównanych doświadczeń audio, a współpraca z Deezer idealnie wpisuje się w ten cel.
– Nasze partnerstwo z firmą Samsung gwarantuje, że użytkownicy zarówno Deezer HiFi, jak i urządzeń Samsung będą mieć jeszcze więcej możliwości odkrywania i doświadczania muzyki, którą kochają, prezentowanej w zgodzie z zamysłem jej twórców – powiedział Riad Hawa, wiceprezes ds. partnerstw sprzętowych w Deezer. – Zapewnienie większej dostępności dźwięku w jakości FLAC dla audiofilów takich jak my, którzy naprawdę doceniają bezstratne audio, jest bardzo ważne.
Oferowane przez firmę Samsung soundbary są opracowywane i testowane przez inżynierów z Samsung Audio Lab w Kalifornii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *