Specjalna oferta dla miłośników cyfrowych książek na 9. urodziny Publio.pl

Publio.pl, internetowa księgarnia Agory z ebookami i audiobookami obchodzi swoje 9. urodziny. Z tej okazji w dniach 10-18 maja br. zaprasza wszystkich miłośników cyfrowych wydań do skorzystania z rabatów do -50% na zakup książek renomowanych wydawnictw oraz ze specjalnej promocji „9 rewelacyjnych ebooków po 9 zł”. Publio.pl przygotowało również urodzinowy konkurs, w którym do wygrania jest możliwość korzystania z książkowej oferty sklepu przez cały rok za darmo.

 

Publio.pl zaprasza internautów do wspólnego świętowania swoich 9. urodzin – przez 9 najbliższych dni (10-18 maja br.) cała oferta renomowanych wydawnictw zostanie przeceniona na stronach e-księgarni do -50%. Codziennie w promocji dostępne będą publikacje innego wydawcy – na początek Publio.pl proponuje tytuły wydawnictwa Prószyński i S-ka, a następne będą to ebooki i audiobooki wydawnictw: Rebis, Wydawnictwo Literackie, Copernicus Center Press, Agora, Iskry, Dowody na Istnienie, Albatros oraz Świat Książki wraz z Wydawnictwem Bellona.

Ponadto Publio.pl zaprasza fanów literatury na promocję „9 rewelacyjnych ebooków po 9 zł”, w której codziennie oferowanych będzie dziewięć innych atrakcyjnych tytułów. Przez cały dziewięciodniowy okres świętowania będzie można także wybierać spośród 1000 bestsellerów przecenionych do -50%.

Na 9. urodziny Publio.pl przygotowało również atrakcyjny konkurs pod hasłem „Rok czytania za darmo”, w którym do wygrania jest aż 9 zestawów kodów. Szczegóły na facebookowym profilu księgarni.

Więcej informacji o promocjach znaleźć można na Publio.pl.

Publio.pl to internetowa księgarnia, która oferuje czytelnikom ponad 40 tys. ebooków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i pozycje wydawnictw specjalizujących się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Koneserzy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego, takich jak m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Zwierciadło”, „Wysokie Obcasy Extra” i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *