Specjalna ramówka TVN24 z okazji jubileuszu 20-lecia nadawania

9 sierpnia 2001 roku wystartował pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny TVN24. Dokładnie w południe widzów przywitała Anita Werner, która poprowadziła pierwszy serwis. Swoje 20-lecie stacja świętuje od kilku miesięcy, ale 9 sierpnia, w dniu urodzin oraz w weekend poprzedzający rocznicę, ramówkę wypełnią specjalne programy, niezwykli goście i niespodzianki dla widzów.

 

Obchody jubileuszowe rozpoczną się już w sobotę, 7 sierpnia, programem #Nasze 20-lecie. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki razem ze swoimi gośćmi podsumują rok 2020.

W niedzielę, 8 sierpnia stacja chce zaprosić do świętowania naszych widzów, z którymi dziennikarze będą rozmawiać w wielu miejscach w Polsce. Razem z nimi i z gośćmi w studio będą wspominać to, co było, komentować teraźniejszość i debatować o planach na przyszłość.

Również w niedzielę, specjalne wydanie „Loży Prasowej” z redaktorami naczelnymi największych polskich tytułów poprowadzi Małgorzata Łaszcz. Dziennikarka jest gospodynią „Loży” od września 2001 roku.

O godz. 20:00 TVN24 pokaże urodzinowe wydanie debaty „Zawód: dziennikarz” o sprawczej mocy dziennikarstwa. Debatę poprowadzi Anna Jędrzejowska. Wśród gości pojawią się zdobywcy najważniejszych dziennikarskich nagród w Polsce. Swoją pracą udowodnili, jak duży i realny wpływ na życie konkretnych osób, społeczeństw, instytucje oraz systemy polityczne i państwowe mają niezależni dziennikarze.

W dniu urodzin, w poniedziałek 9 sierpnia, antena TVN24 będzie miała od rana oprawę urodzinową. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokażą kulisy pracy stacji, oprowadzą po studiach i miejscach w redakcji, które nasi widzowie znają tylko z ekranu albo nie mieli okazji ich dotąd zobaczyć wcale. Będą rozmawiać z tymi, którzy występują przed kamerą, ale też z tymi, których na co dzień nie widać, a bez których telewizja by nie istniała.

O godzinie 12:00 – dokładnie jak 20 lat temu – specjalne wydanie serwisu poprowadzi Anita Werner.

Będziemy świętować nie tylko w redakcji w Warszawie, ale też we wszystkich redakcjach regionalnych kanału.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w urodzinowej odsłonie „Szkła Kontaktowego” prowadzący razem z widzami będą wspominać wspólne 20 lat.

Internauci mogą także śledzić urodzinowe obchody stacji na dedykowanej podstronie portalu: tvn24.pl/nasze-20-lecie

TVN24 to wiarygodne i rzetelne informacje oraz profesjonalni dziennikarze. Na przestrzeni czasu kanał zyskał pozycję lidera i jest najczęściej wybieranym przez widzów źródłem informacji. Uzupełnieniem marki TVN24 jest portal tvn24.pl, platforma TVN24 GO oraz kanał TVN24BiS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *