Specjalne noworoczne wydanie Cafe Futbol

Kontrowersyjna rezygnacja Paulo Sousy z funkcji selekcjonera piłkarskiej Reprezentacji Polski będzie głównym tematem specjalnego, noworocznego wydania magazynu Cafe Futbol. Program oglądać będzie można na żywo w niedzielę 2 stycznia o godzinie 11:00 w Polsacie Sport.

 

Tradycją stało się, że pierwsze w nowym roku wydanie magazynu Cafe Futbol to okazja do analizy nadchodzących wydarzeń piłkarskich zarówno klubowych, jak i reprezentacyjnych. W 2022 roku tematem wiodącym miały być baraże o udział w Mistrzostwach Świata, które dla Polaków będą ostatnią szansą na wywalczenie udziału w katarskim turnieju. Kompletnie nieoczekiwane zerwanie przez Paulo Sousę kontraktu z PZPN oraz styl tego rozstania, sprawiły że w niedzielę 2 stycznia Bożydar Iwanow i jego goście siłą rzeczy będą musieli wrócić do wydarzeń z ostatnich dni 2021 roku, a dyskusja o barażach będzie prowadzona w zupełnie innym tonie.

Noworoczne wydanie Cafe Futbol, jak w każdą niedzielę, rozpocznie się o godzinie 11:00 w Polsacie Sport. W studiu razem ze wspomnianym Bożydarem Iwanowem zasiądą byli reprezentanci, a obecnie komentatorzy Tomasz Hajto i Tomasz Łapiński oraz dziennikarz Roman Kołtoń. Oprócz wątku reprezentacyjnego, poruszone zostaną także tematy nadchodzącej fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA, rundy wiosennej w krajowym futbolu oraz rozgrywkach zagranicznych – w tym Puchar Francji i niedzielny mecz Olympique Marsylia Arkadiusza Milika. To spotkanie o godzinie 20:55 pokaże Polsat Sport.

Szczegółowy plan transmisji w kanałach sportowych Telewizji Polsat dostępny jest w portalu Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *