Specjalne wydanie „Skarbu Kibica” – 204 strony na mundial w Katarze

Z okazji Mistrzostw Świata w Katarze 2022 redakcja Przeglądu Sportowego przygotowała specjalne wydanie „Skarbu Kibica”, które 18 listopada ukaże się wraz z „Przeglądem Sportowym” i „Faktem”.

 

Na 204 stronach Skarbu Kibica dołączanego w najbliższy piątek do „Przeglądu Sportowego” i „Faktu” czytelnicy znajdą kompletne kadry 32 zespołów, zdjęcia grupowe drużyn, terminarz spotkań, a także opinie i komentarze ekspertów.

– Skarb Kibica to flagowy produkt naszej gazety, na który kibice czekają z niecierpliwością. Tak jest i tym razem, gdyż dostajemy mnóstwo zapytań o ten dodatek. Tradycyjnie w wydaniu znajdzie wiele nowości, jeszcze więcej statystyk i jest to z pewnością najbardziej aktualne wydanie papierowe, jakie ukaże się na rynku. Na 204 stronach będą przedstawieni wszyscy nasi reprezentanci, szczegółowo omówione 32 drużyny uczestniczące w imprezie, przeanalizowane ich kadry, omówione gwiazdy oraz trenerzy, jednym słowem wszystko, co potrzebne, by śledzić mundialmówi Paweł Wołosik, zastępca redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego”.

 

 

10 listopada do papierowego wydania „Przeglądu Sportowego” został dołączony Skarb Kibica Historia Mistrzostw Świata, a 16 listopada do papierowego wydania „Przeglądu Sportowego” został dołączony terminarz ścienny. Wydania są dostępne w serwisie literia.pl.

Piątkowe wydanie „Przeglądu Sportowego” wraz ze Skarbem Kibica będzie dostępne w punktach sprzedaży w cenie 14,99 zł. Redaktorami prowadzącymi dodatku są Marcin Dobosz i Maciej Szmigielski, a za jego przygotowanie graficzne odpowiada Cezary Piotrowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *