Specjalny odcinek teleturnieju „Joker” w Super Polsacie (wideo)

W programie wezmą udział Paulina Sykut-Jeżyna, prezenterka pogody w Telewizji Polsat i prowadząca show „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz aktor Kacper Kuszewski, juror programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nagroda, którą zdobędą uczestnicy w odcinku specjalnym zostanie przekazana na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat.
 

 
„Joker” to teleturniej, w którym się nie odpada, a droga do nagrody głównej jest bardzo prosta – wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnego wariantu odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia. W odcinku specjalnym w tę rolę wcieli się Kacper Kuszewski, który będzie wspólnie z Pauliną Sykut-Jeżyną odpowiadał na wszystkie pytania zadawane przez Krzysztofa Ibisza, prowadzącego teleturniej.
 

 
Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą 3 Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada – spada o 3 stopnie na tabeli wygranej. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych.
Od poniedziałku 12 marca na antenie Super Polsat o godzinie 20:00 widzowie mogą śledzić poczynania uczestników w drugiej edycji „Jokera”. W pierwszym sezonie teleturnieju, emitowanego jesienią, mogliśmy zobaczyć 40 odcinków, w których pięciokrotnie padła główna nagroda i aż 19 razy uczestnicy wygrali 20 tysięcy złotych czyli drugą najwyższą możliwą kwotę.
Super Polsat to kanał dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *