MediaPolsatZapowiedzi TV

Specjalny odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już w wielkanocną niedzielę

Niezapomniane emocje, najlepsze metamorfozy oraz popisy wokalne i aktorskie na najwyższym poziomie. Już w Niedzielę Wielkanocną w Polsacie nowy odcinek specjalny najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. A w nim między innymi: Michael Jackson, Rihanna, Beyonce Marylin Monroe, Maria Callas, Sarah Brightman i Andrea Bocelli. 

 

 

 

 

 

13. edycja show wróci na antenę Polsatu jesienią. Nie oznacza to jednak, że widzowie muszą pożegnać się ze swoim ulubionym programem na aż tak długo. Już w niedzielę 12 kwietnia stacja wyemituje specjalny odcinek, w którym przypomni finałowe wykonania z ostatnich dwunastu edycji show. Widzowie zobaczą więc między innymi: Katarzynę Skrzynecką podwójnej roli Sarah Brightman/Andrea Bocelli, Kacpra Kuszewskiego jako Marię Callas, Bartka Kasprzykowskiego wcielającego się w Nat King Cole’a, Kazika Mazura – w Marylin Monroe, Mateusza Ziółko – w Arethę Franklin, Marię Tyszkiewicz – w Rihannę czy Adama Strycharczuka w Violettę Villas oraz doskonałe transformacje innych uczestników programu. Emisja kolejnych odcinków specjalnych planowana jest od maja.

Producentem programu jest firma Endemol Shine Polska. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Choreografię nadzoruje Chris Adamski, a za charakteryzację odpowiedzialna jest Małgorzata Maykut. Pod kątem wokalnym uczestnikami opiekuje się Agnieszka Hekiert.

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – odcinek specjalny 12 kwietnia o godzinie 15:45 w Polsacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *