MediaZapowiedzi TV

Spędź Walentynki z Romance TV

Jak walentynkowy wieczór, to tylko z najbardziej romantyczną stacją w Polsce! Romance TV na 14 lutego przygotował dla widzów premierową podróż statkiem marzeń w filmie „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Ligurii” (godz. 20:00). Zaś o godz. 21:50 Romance TV zaprasza na światową premierę telewizyjną krótkometrażowego filmu o miłości, który po raz pierwszy w historii będzie laureatem polskiej kategorii w konkursie Blaue Blume w Berlinie.

 

Premierowa podróż do Ligurii w Walentynki!

„Statek marzeń” rusza w rejs do Ligurii. Na pokładzie są już obie pary młode, a konsultant ślubny Tom tuż przed uroczystością staje przed interesującym wyzwaniem. Młodsza para, Sofie i Julian, planuje „mariage blanc” zwany też „lavender wedding“. Znacznie starsza para, Thorsten i Carlotta, tylko pozornie ułatwiają Tomowi jego pracę… Czy oba śluby będą udane?

Premiera filmu – laureata Blaue Blume 2024

W tym roku Walentynki będą szczególnie udane dla młodego twórcy, którego film zostanie nagrodzony podczas 14 edycji Festiwalu Blaue Blume w Berlinie. Tego dnia po raz pierwszy nagroda dla romantycznego filmu krótkometrażowego przyznana zostanie także dla kandydata z Polski. Nagrodzony film zostanie wyemitowany na Romance TV w walentynkowy wieczór jako telewizyjna premiera o godz. 21:50.

Widzowie mogą obejrzeć finałowe filmy na platformie https://player.pl/playerplus/kolekcje/blaue-blume,8723998 i zagłosować na faworyta. Autor najciekawszego uzasadnienia wygra romantyczny weekend dla dwojga!

Co jeszcze czeka widzów w lutym?

Romance TV oprócz walentynkowych propozycji przygotowała jeszcze trzy nowości:

„Pulchna jak ja”, premiera, 3.02. g. 20:00

Berlińska spikerka radiowa doradza w swojej lifestylowej audycji, jak schudnąć, choć sama ma lekką nadwagę i wszelkimi środkami próbuje zredukować nadmiar kilogramów. Niedługo potem zakochuje się w pewnym przystojniaku. Sytuacja się komplikuje, kiedy pani spikerka poznaje na joggingu szarmanckiego architekta krajobrazu, któremu jej ponadnormatywne kilogramy zupełnie nie przeszkadzają.

„Kro nakarmi królika?”, premiera, 24 lutego, g. 20:00

Po przeprowadzce i założeniu firmy w życiu Jule ma się rozpocząć nowy rozdział. Umówiła się ze swoim mężem, że będzie pracować w niepełnym wymiarze godzin, dopóki ich córka nie pójdzie do szkoły. Potem ma się skoncentrować na rozwoju swojej firmy. Jednak jak to zazwyczaj bywa, wszystko potoczyło się inaczej, niż było zaplanowane…

„Uczyć może każdy!”, premiera, 26.02, g. 20:00

Richard nie ma pracy. Na domiar złego zostawiła go żona. Matematyk wpada na genialny pomysł. Chce się zatrudnić w szkole swojej żony, choć ta praca nie będzie związana z jego wykształceniem.

foto. Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *