PlayerPolecaneSport w TVTVN Discovery Polska

Speedway Grand Prix w Polsce. Transmisje w Eurospocie, Playerze i TTV

Discovery Sports Events, globalny promotor Speedway Grand Prix, ogłosiło plany dotyczące transmisji indywidualnych mistrzostw świata na żużlu w Polsce. Wszystkie rundy rozgrywane w Polsce transmitowane będą w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale naziemnym TTV, a każda runda cyklu dostępna będzie na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w Playerze. W kanałach telewizyjnych Eurosportu pojawią się obszerne skróty Speedway Grand Prix oraz rozgrywki SGP2 i SGP3. Jeszcze nigdy najważniejsze rozgrywki żużlowe nie były dostępne tak szeroko!

 

– Wszystkie cztery rundy największej imprezy żużlowej świata, Speedway Grand Prix rozgrywane w Polsce na żywo w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV

– Speedway Grand Prix w całości na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w serwisie player.pl dostępnym w atrakcyjniej cenie 15 zł miesięcznie

– Żużel jednym z filarów bogatej oferty Eurosportu dostępnej w Playerze

– Raporty i relacje z SGP na kanałach TVN Grupa Discovery – w Eurosporcie, TVN, TVN24 i TVN Turbo oraz na platformach digitalowych grupy

Discovery Sports Events po raz pierwszy w historii skupiło wszystkie międzynarodowe rozgrywki żużlowe pod wspólną marką. Łączy ona SGP (FIM Speedway Grand Prix), SGP2 (FIM Speedway U21 World Championship) oraz SGP3 (FIM Speedway U16 World Championship). Dodatkowo w żużlowym kalendarzu znajdą się coroczne wydarzenia – SON (FIM Speedway of Nations) i SWC (FIM Speedway World Cup).

Wszystkie rundy SGP, SGP2, SGP3 i SON dostępne będą na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w Playerze. Dodatkowo, cztery rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu rozgrywane w Polsce transmitowane będą w ogólnodostępnym, naziemnym kanale TTV. Rozgrywki SGP2 i SGP3 pokażą również kanały linearne Eurosportu, a Speedway of Nations będzie można obejrzeć w pakiecie Eurosportu w Playerze dostępnym za 15 zł miesięcznie

Od teraz kibice żużla będą mogli oglądać najbardziej elitarne rozgrywki w swojej ukochanej dyscyplinie, gdzie chcą i kiedy chcą, na ekranie telewizora, komputera, tabletu czy smartfona. Wszystkie polskie rundy transmitowane będą w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale naziemnym TTV, a całość cyklu w Eurosporcie w Playerze. Pokażemy tam absolutnie wszystkie wyścigi SGP, również te z niższych kategorii wiekowych, a także dodatkowe streamy, w tym ujęcia z padoku i wiele więcej. Żużel staje się jednym z filarów niezrównanej oferty Eurosportu w Playerze, obejmującej między innymi wielkoszlemowy tenis, kolarstwo, snookera, sporty zimowe, europejskie puchary w piłce ręcznej, sporty motorowe, a także wspinaczkę sportową, w której czołowe miejsca zajmują Polacy. Wraz z Discovery Sports Events chcemy jeszcze mocniej wypromować żużel i dotrzeć do nowych odbiorców, dlatego planujemy również relacje i raporty na innych kanałach i platformach TVN Grupa Discovery, w tym w TVN, TVN24, TVN Turbo i Eurosporcie podkreśliła Dorota Żurkowska, Członek Zarządu TVN Grupa Discovery.

Polska ma bardzo bogate i pełne sukcesów żużlowe tradycje oraz jednych z najbardziej oddanych fanów na świecie. W Discovery Sports Events chcemy, aby najważniejsze rozgrywki żużlowe świata docierały do większej liczby widzów niż kiedykolwiek wcześniej. Partnerstwo z TTV to wyraz tych ambicji i możliwość pokazania żużla nieosiągalnej wcześniej widowni, a także zwiększenia zaangażowania fanów. Cieszę się, że będziemy współpracować z TTV, a Polscy widzowie będą mogli cieszyć się transmisjami z lokalnych rund SGP w ogólnodostępnym kanale. Nie mogę się doczekać nowego sezonu i niesamowitych wyścigów w Polscedodał François Ribeiro, Head of Discovery Sports Events.

Transmisje indywidualnych mistrzostw świata na żużlu będą obudowane studiami, w których widzowie będą mieli okazję zgłębić tajniki żużla, poznać opinie i analizy ekspertów, obejrzeć materiały z padoku i rozmowy z żużlowcami. Podczas Grand Prix na stadionie pracować będą komentatorzy oraz reporterzy, dzięki czemu kibice żużla będą na bieżąco otrzymywać najświeższe informacje z toru.

Rywalizacja o tytuł mistrza świata będzie szeroko relacjonowana w kanałach i platformach TVN Grupa Discovery. Dzięki raportom i programom informacyjnym w TVN, TVN24 i TVN Turbo widzowie będą zawsze na bieżąco z wszystkim, co dzieje się w świecie SGP. Po każdej rundzie na antenach Eurosportu pokazywane będą 40-minutowe skróty. Eurosport pokaże również na żywo rozgrywki SGP2 i SGP3. Żużel będzie bardzo widoczny także na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu oraz innych platform TVN Grupa Discovery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *