MediaPolecane

Ruszyła nowa platforma streamingowa dizi.com

Miłośnicy tureckiej kinematografii mają powody do zadowolenia. Firma SPI International uruchomiła serwis autorski serwis streamingowy Dizi, w którym znajdziemy tureckie filmy i seriale w przystępnej cenie.

 

Netflix może kusić obszerną ofertą produkcji z całego świata, ale to Dizi ma szansę podbić serca fanów bliskowschodniej kinematografii. Nowa platforma VoD odda nam do dyspozycji bogatą bibliotekę tureckich seriali w niewielkim abonamencie wycenionym na 4,99 zł miesięcznie. Zespół SPI International prawdopodobnie zdaje sobie sprawę z ogromnego potencjału rozwojowego usługi na naszym rynku, o czym świadczy m.in. wprowadzenie oficjalnej polskojęzycznej wersji.

W ofercie platformy znajdziemy kilkaset godzin seriali w tym takie produkcje jak Narzeczona ze Stambułu, Kurt Seyit & Shura, Insider, Black money love czy 8th day. Subskrybenci mogą wybrać jedną z kilku ścieżek dźwiękowych (turecką, arabską, bułgarską, polską) bądź uruchomić wersję z napisami.

Administratorzy Dizi przygotowali dla nowych klientów ofertę promocyjną. Dzięki darmowemu, siedmiodniowemu okresowi próbnemu będziemy mogli sprawdzić, co dokładnie znajduje się w zasobach platformy, zanim zdecydujemy się na jej subskrypcję. Serwis Dizi dostępne jest na 50 rynkach w wersji na komputery, urządzenia mobilne oraz wybrane modele inteligentnych telewizorów.

Jak zauważyli redaktorzy serwisu Wirtualne Media, biblioteka Dizi dostępna jest również dla abonentów sieci kablowych. Linearną wersję kanału znajdziemy w ofercie UPC Polska, Vectra oraz Multimedia Polska.

Usługa jest dostępna na całym świecie, w tym w Polsce, na stronie internetowej dizi.com

 

źródło: Naekranie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *