PolecanePolsat BOX

Śpiesz się, póki promocja trwa – nowa kampania reklamowa Polsat Box (wideo)

Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box informująca o ostatnich dniach promocji „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat”. W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do domowego seansu, kiedy niespodziewanie odwiedza ich rodzina, która z zachwytem odkrywa, że wciąż może skorzystać z wyjątkowej oferty Polsat Box.

 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      Nowy spot przypomina o promocji, w ramach której na start można otrzymać aż 6 miesięcy telewizji bez opłat. Oferta obejmuje popularne stacje o różnorodnej tematyce, kanały premium z kinowymi hitami i najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi, a także usługi Disney+ i HBO Max.

      Kampania jest prowadzona m.in.:

      – w telewizji – w wersji 30” i 15”

      – online – z wykorzystaniem zasięgowych form reklamowych i wideo oraz social media

      – w rozgłośniach radiowych ogólnopolskich i lokalnych.

       

       

      W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do domowego seansu z ulubioną rozrywką, gdy niespodziewanie słychać dzwonek do drzwi. Goście zjawili się, aby poznać bogactwo oferty Polsat Box z kanałami Polsat Sport Premium oraz serwisami HBO Max i Disney+. Kiedy dowiadują się, że wciąż mogą skorzystać z promocyjnej oferty i otrzymać najlepsze kanały premium na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat, w pośpiechu udają się do salonu sprzedaży, aby zdążyć na ostatnie dni promocji.

      Oferta „Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat” obowiązuje w każdej z 4 oferowanych przez Polsat Box technologii: satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej OTT z dekoderem oraz naziemnej.

      Z promocyjnymi ofertami Polsat Box można zapoznać się TUTAJ

      Metryczka kampanii:

      Kreacja: Freundschaft
      Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk
      Postprodukcja: wideo – Televizor, audio – Ztudio&Burza
      Reżyser: Piotr Janowski
      Media: TV (m.in. Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, kanały tematyczne TVN Warner Bros. Discovery) online, w tym social media, radio (m.in. RMF FM, RMF Classic, RMF Maxxx, Złote Przeboje, Radio ZET)
      Dom mediowy: iProspect i Mediaplus Warsaw.

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *