Spółka Eska TV zmieni się w Music TV

Spółka Eska TV – nadawca kanałów Eska TV, Eska TV Extra i Eska Rock TV zmieni nazwę na Music TV, dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 

KRRiT wyraziła zgodę na przejęcie uprawnień wynikających z koncesji z jednej spółki na drugą. Ma to związek z planowanym przekształceniem formy prawnej firmy – ze spółki akcyjnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

KRRiT zgodziła się na przejęcia uprawnień wynikających z koncesji ze spółki Eska TV na Music TV. Decyzja dotyczyła kanału Eska TV. Ma to związek z planowanym przekształceniem formy prawnej firmy – ze spółki akcyjnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W uzasadnieniu wniosku nadawca podkreślił, że zmiana dotyczy jedynie formy prawnej, nie ma miejsca jakakolwiek zmiana w zakresie kontroli nad działalnością nadawcy, ani też nie zmieni się sytuacja w zakresie udziału w rynku.

Natomiast w marcu br. organ wydał decyzję w sprawie kanałów Eska TV Extra i Eska Rock TV, dotyczącą przejęcia uprawnień przez spółkę Music TV.

– To tylko zmiana nazwy spółki – nie ma tu przenoszenia uprawnień. Nie planujemy obecnie zmian nazw kanałów. Zmienia się więc tylko nazwa spółki, a nie nadawanych przez nią kanałów – poinformował Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

ESKA TV to telewizja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV to najnowsze klipy polskich i zagranicznych artystów, a także koncerty, ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach oraz informacje o najgorętszych imprezach.

źródło: Wirtualnemedia.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *