Internet & Gry

„Sport & Pieniądze” – nowy format Przeglądu Sportowego Onet i Studi – premierowe odcinki od 19 sierpnia w Onecie

Program „Sport & Pieniądze”, który powstaje we współpracy Onetu i Studi (wcześniej Abstra), niezależnego producenta treści wideo, zadebiutuje w Przeglądzie Sportowym Onet w piątek, 19 sierpnia.

 

„Sport & Pieniądze” to cykl wideo opowiadający o finansowych ciekawostkach w świecie sportu. W dziesięciu odcinkach pokażemy m.in. prace w świecie piłkarskim, o których mało kto słyszał, opowiemy o tym, czy opłaca się być sędzią piłkarskim, a także zdradzimy, ile polskie kluby zarabiają w europejskich pucharach. Osią cyklu będzie piłka nożna, w której, w przeciwieństwie do królowej nauk – matematyki – dwa plus dwa nie zawsze daje cztery.

Nowy program poprowadzi dziennikarz sportowy, znany widzom głównie z działalności na YouTube, Kuba Polkowski. Program będzie emitowany co tydzień, w każdy piątek w serwisie Przeglądsportowy.onet.pl oraz na YouTube i w każdą sobotę o godz. 13. na stronie głównej Onetu.

– Nakłady finansowe w futbolu są ogromne, ale często nie przekłada się to na wynik sportowy. Dlatego też w naszych odcinkach przyjrzymy się bliżej temu, w jakiej kondycji znajdują się kluby z rodzimej Ekstraklasy. Opowiemy o najgłośniejszych transferach, które z różnych przyczyn upadały w ostatniej chwili, a także przybliżymy sylwetki największych talentów z Polski i zagranicy, którzy czasami nie radzili sobie z blichtrem, a czasami z presją oczekiwań, jaka kryją się za łatką piłkarskiego talentu. To wszystko zostanie przedstawione w krótkiej, dynamicznej formie, tak aby zainteresować widza w każdym wieku mówi Kuba Polkowski, prowadzący program „Sport & Pieniądze”.

– Szukaliśmy formuły na krótki i dynamiczny format, który może zainteresować szeroką widownię. Także taką, która na co dzień mniej interesuje się sportem. Wierzymy, że „Sport & Pieniądze” będzie właśnie tym programem mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

„Sport & Pieniądze” to kolejny program o tematyce sportowej w ofercie wideo Ringier Axel Springer Polska. W maju br., w nowej odsłonie wróciła „Misja Futbol”, obecna w Onecie od 2016 roku.

Program ma szerokie grono stałych widzów i dla wielu poniedziałkowe premiery są ważnym punktem otwierającym sportowy tydzień. W listopadzie ub. r. zadebiutowała „Misja Sport”, prowadzona przez Aldonę Marciniak i Łukasza Kadziewicza. Program szybko stał się jednym z najpopularniejszych pod względem oglądalności programów wideo produkowanych przez Onet.

Więcej informacji: https://przegladsportowy.onet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *