Sportowa środa z rekordami w TVP

Ponad 2,8 mln widzów* w momencie najwyższej oglądalności miał w TVP1 mecz FC Barcelony z Interem Mediolan rozegrany w ramach kolejki Ligi Mistrzów. 1,7 mln osób* zobaczyło w TVP Sport zwycięstwo Pawła Fajdka w rzucie kulą na lekkoatletycznych MŚ.

 

 

 

Spotkanie FC Barcelona z Interem Mediolan rozegrane na CampNou oglądało w TVP1 średnio 2,3 mln osob*. Według Nielsen Audeience Measurement średnia widownia tego meczu przyciągnęła do Jedynki 1,2 mln osób przy 9,5% udziałach.

TVP w każdej kolejce transmituje na żywo w otwartym kanale jeden mecz Ligi Mistrzów. W środę 23 października Telewizja Polska pokaże mecz Interu Mediolan z Borussią Dortmund, który zostanie rozegrany na San Siro w Mediolanie.

TVP Sport zanotował wczoraj udziały na poziomie 4,43% i były najwyższe w 2019 r. W TOP 10 programów sportowego kanału Telewizji Polskiej na pierwszym miejscu znalazła się transmisja MŚ w Lekkoatletyce. Średnia widownia wyniosła 571 tys. osób, a w momencie najwyższej oglądalności, kiedy Polska zdobyła złoto w rzucie kulą – 1,5 mln widzów.

*MOR – Model Oglądalności Rzeczywistej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *