Sport w TV

Spotkania Igi Świątek i Łukasza Kubota w Roland-Garros w Eurosporcie 2

W sobotę widzowie Eurosportu będą mogli emocjonować się dwoma meczami z udziałem Polaków w Roland-Garros. Najpierw w spotkaniu trzeciej rundy singla na korty wybiegnie Iga Świątek, a następnie o awans do ćwierćfinału debla powalczy polsko-brazylijski duet Łukasz Kubot/Marcelo Melo. Transmisje ich meczów tylko w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

 

 

ga Świątek idzie w Paryżu jak burza! Nadzieja polskiego tenisa w znakomitym stylu awansowała do trzeciej rundy, odprawiając dwie rywalki w mniej niż dwie godziny. Szczególnie zaimponowała w poprzednim meczu, rozprawiając się 6:3, 6:0 z rozstawioną z „16” Chinką Qiang Wang. Teraz na drodze 18-latki staje Monia Puig – mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro. Portorykanka jest znacznie wyżej notowana w rankingu niż Świątek, ale bez wątpienia warszawiankę stać na zwycięstwo i zagwarantowanie sobie gry w drugim tygodniu turnieju. Ich mecz będzie trzecim spotkaniem na korcie nr 1.

O awans do ćwierćfinału powalczy jutro rozstawiona z numerem 1 para Łukasza Kubot/Marcelo Melo. Rywalami polsko-brazylijskiego duetu będą Francuzi Jeremy Chardy i Fabrice Martin. Będzie to czwarte spotkanie na korcie numer 6.

Transmisje z Rolanda Garrosa codziennie w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Player.

Więcej informacji oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *