Spotkanie fanów programu „Kobieta na krańcu świata”

Pierwsze w historii spotkanie fanów programu „Kobieta na krańcu świata”! Z okazji 10. sezonu programu Martyna Wojciechowska spotka się widzami kultowego cyklu TVN! Już w sobotę 20 października będzie można porozmawiać z podróżniczką, przypomnieć sobie inspirujące historie kobiet z całego świata i wspólnie świętować jubileusz!

 

 

Program „Kobieta na krańcu świata” ma 10 lat! Przez ten czas Martyna Wojciechowska odwiedziła 70 krajów i zrealizowała ponad 80 odcinków! Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce, odnosi międzynarodowe sukcesy i emitowany jest już w kilkunastu krajach świata, m.in. Hiszpanii, Francji, Belgii, Chorwacji, ale też w tak odległych zakątkach globu jak USA, Japonia, Korea Południowa, Hong Kong czy Wietnam. Premiera jubileuszowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata” już 11 listopada o godz. 11:00 na antenie TVN! Tym razem podróżniczka zabierze widzów na Spitsbergen, do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej. Wybierze się także do Czadu, gdzie żyją ponoć najpiękniejsi mężczyźni świata, którzy rywalizują o względy kobiet startując… w konkursach piękności! Martyna spotka się też z ostatnimi „Łowcami Głów” na Borneo. Z kolei w Salwadorze, nazywanym piekłem dla kobiet, podejmie niezwykle trudny temat łamania praw człowieka.

Już 20 października na World Travel Show, wszyscy fani będą mogli osobiście spotkać się z Martyną. Podróżniczka opowie o swoich wyjątkowych bohaterkach, pokaże ulubione zdjęcia z podróży i fragmenty nowych odcinków programu. Szczegóły spotkania można znaleźć na social mediach Martyny Wojciechowskiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *