Środy ze zwierzakami na kanale Nat Geo People

Podobno to one kochają swoich ludzkich towarzyszy najmocniej. Zwierzaki po przejściach – odnalezione na ulicy, wzięte ze schronisk czy odebrane niedbającym o nie właścicielom czują wdzięczność i potrafią ją wyrazić! Nat Geo People pokaże w środowe wieczory, jakie więzi łączą właścicieli i ich adoptowanych pupili.

 

 

 

 

 

Na przygarnięcie zwierzaka decydują się szczególni ludzie. To niełatwa decyzja, obarczona o wiele większymi konsekwencjami niż kupno szczeniaka czy małego kotka z hodowli. Adoptowane zwierzęta często mają za sobą trudne przeżycia. Ich aklimatyzacja bywa dłuższa, a nowi właściciele muszą radzić sobie z niespodziewanymi wyzwaniami.

„Środy ze zwierzakami” to cykl programów poświęconych ludziom, którzy nie bali się podjąć wyzwania i zdecydowali się wychowywać adoptowanego czworonoga, pomimo wszystkich niedogodności. A niektórzy z nich przygarnęli ich… ponad setkę.

Co obejrzymy w ramach cyklu?

PSIA SZKOŁA ŻYCIA
PUPPY SCHOOL
Premiery w środy 13 i 20 listopada o 20:00 i 21:00
(4×60 min)

Każdego roku ćwierć miliona ludzi decyduje się na adopcję szczeniaka. Nie tylko dlatego, że są urocze i cudowne. Dla wielu osób ta decyzja wiąże się z przełomowymi momentami w życiu. W każdym odcinku „Psiej szkoły życia” poznajemy troje właścicieli i ich szczeniaki. Przez osiem tygodni przyglądamy się, jak rodzą się więzi między psami a ich opiekunami. W programie biorą też udział: doświadczony psi trener Oli Juste, terapeutka Hannah Molloy i była pracowniczka opieki społecznej Katie Patmore.

106 PSÓW W MOIM DOMU
106 DOGS IN MY HOME
Premiera w środę 27 listopada o 20:00
(1×60 min)

Brytyjczycy kochają zwierzęta. Szacuje się, że w całym kraju żyje 71 milionów zwierząt domowych. Ale czasami ta miłość wymyka się spod kontroli. Tamara ma 106 psów i duże problemy finansowe. Pewna emerytka przez cały tydzień pracuje na targu, żeby utrzymać 30 niepełnosprawnych kotów. Inna miłośniczka czworonogów ma 34 szpice miniaturowe i jedna z suczek właśnie się oszczeniła. Z kolei para, która mieszka z prawie setką zwierzaków, pragnie stworzyć dla swoich pupili prawdziwy raj na ziemi.

ZWIERZYNIEC
PET HOARDERS
Premiera w środę 27 listopada o 21:00
(1×60 min)

Niektórzy ludzie nie poprzestają na przygarnięciu jednego zwierzaka. W ich domach żyją całe stada. Twórcy programu chcą się dowiedzieć, jak to jest żyć z takim zwierzyńcem pod jednym dachem. Dowiemy się, skąd właściciele wzięli tylu podopiecznych, ile kosztuje utrzymanie takiej gromadki i jaka więź łączy opiekunów z ich zwierzętami.

Środy ze zwierzakami – premiery w środy od 13 listopada o 20:00 i 21:00 na kanale Nat Geo People

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *