MediaZapowiedzi TV

Stacja FX zaprasza na niezapomnianą randkę z ulubionymi serialami

Tej wiosny kanał FX pokaże, że randkowanie nabiera zupełnie nowego znaczenia. Pod hasłem „Bo we mnie jest FX” stacja zaprasza widzów na randkę, spędzoną w towarzystwie fantastycznych seriali, które poruszą wyobraźnię i rozgrzeją serca. Wśród wiosennych premier w pierwszej połowie maja znajdą się hitowe tytuły, takie jak długo wyczekiwany 20. sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” oraz „9-1-1”.

 

Współcześnie randką może być nie tylko miło spędzona chwila z drugą połówką, ale również spotkanie z przyjaciółmi, czy wieczór we własnym towarzystwie. Hasło kampanii „Plany na wieczór? Tylko FX!” zachęca widzów do spędzenia randkowego wieczoru z ulubionymi, emocjonującymi serialami, na własnych zasadach.

Jedną z majowych perełek w FX jest premiera najnowszego, 20. sezonu “Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Premiera zaplanowana jest na 8 maja 2024. Jak zawsze, fani doświadczą prawdziwej pasji medycznych dramatów i odkryją nowe historie z Seattle Grace Hospital, gdzie miłość i życiowe wyzwania łączą się w porywającą historię balansującą na granicy życia i śmierci. Nie zabraknie emocjonujących momentów i nowych wyzwań, jakie czekają na bohaterów. Meredith ponownie analizuje swoje życiowe plany, podczas gdy stażyści znajdują się w trudnym położeniu po stracie pacjenta. Simone i Lucas przechodzą przez prawdziwą próbę na oddziale ratunkowym. Richard otwiera się na Bailey, ujawniając jej swoje uczucia.

Widzowie mogą także liczyć na trzymające w napięciu emocje, towarzyszące serialowi “9-1-1”, który powraca z nowymi epizodami już 7 maja 2024 roku. Serial “9-1-1” ukazuje codzienne wydarzenia z życia ratowników, w tym policjantów, strażaków i dyspozytorów. Mierzą się oni z najbardziej zaskakującymi i stresującymi sytuacjami, reagując na nagłe przypadki. Najnowszy sezon otwiera historia Atheny i Bobby’ego, którzy planują romantyczny rejs poślubny. Szybko orientują się jednak, że ich obowiązki zawodowe stawiają im kłopotliwe wyzwania.

Wieczorne oglądanie seriali na kanale FX nie tylko dostarcza emocji i rozrywki, ale także zacieśnia więzi rodzinne i przyjacielskie poprzez wspólne przeżywanie historii, rozmowy, dyskusje i dzielenie się emocjami. “Plany na wieczór? Tylko FX!”. Po prostu włącz FX i ciesz się swoimi ulubionymi serialami.

foto, źródło. FX 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *