Internet & Gry

„Stan Wyjątkowy” – nowy podcast polityczny w każdą sobotę w Onecie

Rusza „Stan Wyjątkowy”, podcast autorstwa dziennikarzy Onetu i Newsweeka: Andrzeja Stankiewicza, Renaty Grochal, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki. Program zastąpi popularny „Stan po Burzy”, który przez trzy lata był tworzony przez Agnieszkę Burzyńską i Andrzeja Stankiewicza.

 

„Stan Wyjątkowy” będzie emitowany w każdą sobotę o godz.20.00 na stronie głównej Onetu, wszystkie odcinki będą dostępne także w Onet Audio. Każdy odcinek będzie prowadzony przez dwie osoby. Andrzejowi Stankiewiczowi w „Stanie Wyjątkowym” będą towarzyszyć zamiennie: Dominika Długosz z Newsweek.pl, Renata Grochal z „Newsweeka” oraz Kamil Dziubka z Onetu.

– „Stan Wyjątkowy” — ależ ta nazwa pasuje do obecnej sytuacji w Polsce! Wraz z fantastycznymi dziennikarzami Dominiką Długosz, Kamilem Dziubką oraz Renatą Grochal każdego tygodnia zaprowadzimy Widzów i Słuchaczy za kulisy polskiej polityki. Pokażemy mechanizmy podejmowania decyzji, ujawnimy skrywane informacje, opowiemy o wojenkach i sojuszach. W roku wyborczym „Stan Wyjątkowy” będzie niezbędnikiem dla każdego, kto interesuje się sytuacją polityczną w Polsce. Zapewniam, że z takimi autorami nie będą się Państwo nudzić mówi Andrzej Stankiewicz, autor „Stanu Wyjątkowego”, zastępca redaktora naczelnego Onetu.

„Stan Wyjątkowy” od 3 września zastąpi podcast „Stan po Burzy”, który był emitowany w Onecie przez ponad 3 lata, gdzie zyskał ogromną popularnoś, często odbijając się szerokim echem w politycznym świecie. Prowadzący „Stan po Burzy” jako pierwsi informowali o powrocie Donalda Tuska do krajowej polityki czy transferze prezydenckiego rzecznika Błażeja Spychalskiego do Orlenu. Za odcinek „Kulisy dealu Kukiza z Kaczyńskim. Tak władza korumpuje posłów, by pacyfikować media” Agnieszka Burzyńska i Andrzej Stankiewicz zostali nominowani do nagrody Grand Press 2021 w kategorii Publicystyka oraz Reportaż Prasowy/Internetowy.

„Stan Wyjątkowy” – soboty od 3 września, godz. 20:00 na Onet.pl oraz YouTube, godz.16:00 w aplikacji Onet Audio i na platformach podcastowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *