Starsza pani musi fiknąć: Niezły Meksyk z Joanną Jędrzejczyk i jej mamą

Mistrzyni świata w boksie tajskim zorganizowała pełną niecodziennych atrakcji wycieczkę do Meksyku. Joanna już od dłuższego czasu namawiała mamę na wspólny wyjazd, ale jak dotąd nie było okazji. Program „Starsza pani musi fiknąć” jest doskonałym pretekstem do tego, by spędzić razem egzotyczne wakacje. Ale nie będzie to taki typowy wypoczynek. Skoro mama nie widziała nigdy ani jednej walki swojej córki, to ta podróż będzie idealnym zadośćuczynieniem!

 

 

 

 

 

Anna Jędrzejczyk, wspólnie z Joanną, przeżyje mnóstwo szalonych i budzących grozę chwil, w których adrenalina wyzwala się z prędkością światła. Motyw przewodni wyprawy? Oczywiście walka. Zaskoczeni? Po bokserskiej mistrzyni chyba nikt by się innego nie spodziewał. A wszystko to przy dźwiękach ulubionej piosenki Anny – „La Cucaracha” w wykonaniu meksykańskich Mariachi.

Na początek miejsce, w którym organizatorka wycieczki odnajduje się doskonale. A mianowicie – ring. Ale mama nie będzie musiała oglądać walki Joanny, tylko… sama stanie na deskach i zmierzy się z zawodowymi meksykańskimi zawodnikami wrestlingu. Poczuje te emocje, które wyzwalają się w córce, gdy stoi w ringu. Jak poradzi sobie w walce wręcz?

Meksykańską dżunglę panie będą eksplorować z różnej perspektywy. Najpierw podczas jazdy monster truckiem. Nie będzie to jednak spokojna podróż, gdyż turystki zostaną zaatakowane przez nietypowe stwory! Czy wygrają walkę z przerażającymi zombie? Odwiedzą również ekstremalny park rozrywki, w którym z ogromnej wysokości, w bardzo szybkim tempie, można rzucić okiem na dżunglę. Uzbrojone w uprząż panie, najpierw musiały wspiąć się na sam szczyt wieży, a później zjechać z niej wisząc w powietrzu. Takiego zwiedzania Meksyku mama Joasi chyba się nie spodziewała…

Po mocnych atrakcjach, córka obieca Ani relaks. Perspektywa pluskania się w krystalicznej wodzie, w zapierającej dech w piersiach jaskini, rozluźni nieco mamę. Ale tylko na chwilę. Gdy Anna zobaczy z jakiej wysokości będzie musiała skoczyć, odechce się jej kąpieli. Po znalezieniu się krok nad przepaścią nawet nieustraszonej zawodniczce MMA zmiękną nogi. Czy obie panie skoczą? Czy może jednak zadowolą się pięknymi widokami w jaskini? Podejście drugie do wodnych atrakcji, też okaże się hardcorowe. Mama pójdzie na pierwszy ogień. Rejs w wodnej kapsule w kształcie orki sunącej po falach z zawrotną prędkością może podnieść ciśnienie. Emocje sięgną zenitu!

Już 23 października o godz. 21.30 w TVN, „Starsza Pani musi fiknąć”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *