MediaWAŻNE

Start kanału Epic Drama

Już niebawem widzowie w Polsce będą mogli oglądać światowej klasy seriale kostiumowe w jakości HD! Viasat World – zapowiada premierę swego najnowszego kanału tematycznego pod nazwą Epic Drama. Nową stację będzie można oglądać już od 14 grudnia br. w Cyfrowym Polsacie, a od 1 stycznia 2018 r. także na platformie nc+.

Epic Drama to ponad 600 godzin kontentu w jakości HD, produkcje premierowe i nowości, w gwiazdorskiej obsadzie. Jak zapowiadają twórcy, wprowadzenie kanału jest odpowiedzią na potrzeby rynku, na którym brakowało do tej pory miejsca poświęconego kostiumowym serialom obyczajowym. Wysokie zainteresowanie tematyką zostało potwierdzone wynikami oglądalności tego typu produkcji na paśmie EPIC, emitowanym na kanale Polsat Viasat History w każdą niedzielę. W ramówce znajdą się takie kategorie seriali jak wojenne, przygodowe, kryminalne, romantyczne, obyczajowe czy polityczne.

O korzyściach z tak szybkiego reagowania na zapotrzebowanie odbiorców, opowiada Prezes Grupy & CEO Viasat World, Irina Gofman:

Zogromną radością informujemy o zbliżającym się wprowadzeniu na polski rynek nowego kanału tematycznego. Epic Drama w całości poświęcony będzie zrealizowanym z rozmachem serialom kostiumowym o wciągającej i trzymającej w napięciu fabule. Jako niezależny nadawca możemy wsłuchiwać się w potrzeby zarówno naszych partnerów, jak i widzów. Dzięki temu, po poznaniu ich oczekiwań, możemy bardzo szybko reagować i wyjść im naprzeciw. Doświadczenie grupy Viasat World w tym zakresie pozwala wypełnić lukę na rynku kanałów telewizyjnych najlepszymi światowymi produkcjami, dostępnymi na żądanie przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Testowy start kanału jest zaplanowany na 14 grudnia. Z tym dniem dostęp do niego uzyskają abonenci Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD. Od 1 stycznia kanał będzie oferowany w Pakiecie Film HD platformy, a promocyjnie będzie go można oglądać od Pakietu Familijnego MAX HD. W Cyfrowym Polsacie stacja będzie dostępna na pozycji 49. Abonenci nc+ z pakietem Comfort+ będą mogli oglądać Epic Drama na pozycji 69 od 1 stycznia 2018r.

2 komentarze do “Start kanału Epic Drama

  • A to ciekawa interpretacja. W sumie to tak to chyba wygląda – CP będzie miał na wyłączność Epic Drama. Ale można też powiedzieć, że po prostu jako pierwsi ten kanał dodają do oferty 😀 Ogólnie, zapowiada się całkiem nieźle.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *