Start nowej kampanii Cyfrowego Polsatu – telewizja dla starszych i młodszych (wideo)

Cyfrowy Polsat rozpoczął emisję nowej kampanii zachęcającej do skorzystania z oferty telewizji satelitarnej lub internetowej, zapewniającej różnorodną rozrywkę dla całej rodziny. Na start pełna oferta programowa przez 30 dni bez opłat, a później możliwość wyboru pakietów już od 30 zł dla całej rodziny.

 

Oglądaj, tak jak chcesz bez względu na wiek

Ofertę telewizji satelitarnej i internetowej z pakietami już od 30 zł miesięcznie wspiera kampania w telewizji i Internecie, na którą składa się m.in. nowy spot reklamowy w dwóch wersjach (30” oraz 15”). Tym razem widzowie poznają seniorkę rodu, którą rodzina zainspiruje do zmiany telewizji. W roli głowy rodziny lubiany i ceniony za humor Jacek Braciak. Telewizja w Cyfrowym Polsacie dostępna jest dla każdego, bez względu na wiek, a na start operator zapewnia pełną ofertę programową przez miesiąc bez opłat.

 

 

Metryczka kampanii:

Kreacja – Agencja Grey Group

Produkcja – TFP Mariusz Matwiejczuk

Postprodukcja – wideo: Televizor; audio: Ztudio&Burza

Reżyser – Piotr Janowski

Media – TV, online

Dom mediowy – Vizeum

Wybierz telewizję, jakiej potrzebujesz

W ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV można wybierać pomiędzy 3 podstawowymi pakietami: Pakiet S – w cenie 20 zł/mies. oferuje 50 kanałów w telewizji satelitarnej oraz 56 w telewizji kablowej IPTV, Pakiet M – w cenie 30 zł/mies. zapewnia dostęp do 72 kanałów w telewizji satelitarnej lub 78 w telewizji kablowej IPTV oraz Pakiet L – w cenie 60 zł/mies., w którym znajdują się 124 kanały w telewizji satelitarnej lub 135 w telewizji kablowej IPTV. Każdy z zestawów można uzupełnić o Pakiety Premium: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa, HBO i HBO GO, Cinemax, FilmBox, Dla dzieci czy Dla dorosłych.

W ofercie telewizji internetowej OTT z dekoderem EVOBOX STREAM dostępne są trzy pakiety podstawowe: Wygodny – 28 kanałów w cenie 20 zł/mies., Komfortowy – 45 kanałów w cenie 30 zł/mies. oraz Bogaty – 94 kanały w cenie 60 zł/mies. Do każdego z nich można w dowolnym momencie włączać pakiety dodatkowe na 30 dni. Do wyboru są pakiety sportowe: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Sport oraz filmowe: HBO i HBO GO, Filmbox Premium, Filmy i Seriale oraz Pakiet Dzieci i Pakiet Rozrywka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *