DVB-TMediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Startują “Tajemnice miłości” – nowy codzienny serial TVN!

Miłość to jedno z najważniejszych uczuć w życiu każdego człowieka. Może przytrafić się każdemu, niezależnie od okoliczności, etapu życia czy wieku. Czasami rodzi się przez całe lata, innym razem zaskakuje wybuchem nagłej namiętności. Dodaje skrzydeł, ale czasami też je podcina. Nierzadko też przewraca nasz świat do góry nogami i zmusza do trudnych wyborów. I naturalnie ma swoje tajemnice!

 

Taka właśnie jest miłość, która spotyka bohaterów nowego serialu codziennego „Tajemnice miłości”. Wśród nich spotykamy małżeństwa, ale i pary będące w nieformalnych związkach, kochanków, jak i singli, których od zakochania dzieli jeden krok. Są autentyczni i pragną podążać za swoim uczuciem na przekór wszystkim i wszystkiemu. A wszystko to dla miłości! W końcu nie ma nic bardziej ekscytującego niż motyle w brzuchu.

Przygotowaliśmy „Tajemnice miłości” w oparciu o najlepsze doświadczenia z „Ukrytej prawdy”. W każdym odcinku poznamy emocjonujące historie bohaterów postawionych na życiowym rozdrożu, mierzących się z niespodziewanym uczuciem i zmuszonych dokonać najważniejszego wyboru w swoim życiu. Czy zaryzykują i będą walczyć o miłość? Jakie będą konsekwencje ich decyzji – a przede wszystkim: jaka tajemnica kryje się za rodzącym się uczuciem? Na tych angażujących widza pytaniach osadziliśmy każdą historię – i zapewniam: warto czekać na rozwiązanie zagadki! Michał Brożonowicz, General Manager Constantin Entertainment Polska

Każda historia ma także drugie dno – tytułową tajemnicę, czyli zwrot akcji, który wychodzi na koniec odcinka i odmienia życie wszystkich par. Finały są więc różne – raz bohaterowie osiągają pełnię szczęścia, inni z kolei muszą jeszcze chwilę na nie zaczekać. Wiedzą jednak, że jest ono na wyciągnięcie ręki!

Pierwszy odcinek serialu już dziś o godz. 17:00 w TVN! Przedpremierowo produkcję można oglądać także w player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *