Startuje eWinner 1. Liga Żużlowa!

Już w sobotę 11 lipca startuje eWinner 1. Liga Żużlowa, transmisje wszystkich meczów w nSport+ i w usłudze CANAL+ telewizja przez internet.

 

Fani czarnego sportu długo czekali na ten moment. Co prawda jeździ już PGE Ekstraliga, ale w najbliższą sobotę 11 lipca startuje eWinner 1. Liga Żużlowa, co spowoduje, że „głód żużla” wśród kibiców zostanie w pełni zaspokojony.

W weekend pierwszoligowcy rozegrają cztery mecze:

11 lipca

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils, 14:00, CANAL+ telewizja przez internet

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów, 16:30, nSport+

eWinner Apator Toruń – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno, 19:15, nSport+

12 lipca

Agred Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Abramczyk Polonia Bydgoszcz, CANAL+ telewizja przez internet

Pierwsza kolejka zostanie obsadzona ekstraligowym składem. Mecz w Toruniu skomentują Tomasz Dryła i Krzystof Cegielski, a studio poprowadzą Marcin Majewski i Sławomir Kryjom. Z kolei spotkanie Wybrzeża Gdańsk z Unią Tarnów komentować będą Maciej Noskowicz i Wojciech Dankiewicz, a w studio zasiądą Michał Łopaciński i Piotr Świderski.

Liga zostanie fantastycznie opakowana, a to za sprawą świetnie przygotowanej oprawy, nowych grafik czy czołówki. Śmiało można stwierdzić, iż będzie to realizacja telewizyjna w najwyższym standardzie.

Dodatkowo w każdy poniedziałek kibice obejrzą magazyn eWinner 1. Ligi Żużlowej. Premierowy odcinek w poniedziałek 13 lipca o godzinie 22:00 w nSport+.

Platforma CANAL+, pozyskując prawa do transmitowania eWinner 1. Ligi Żużlowej stała się swoistym „domem żużla”. Na antenie nSport+ i w usłudze CANAL+ telewizja przez internet kibice mogą obejrzeć – poza wspomnianymi rozgrywkami – również zmagania w PGE Ekstralidze, Speedway Grand Prix oraz cykl zawodów Speedway of Nations.

Mecze eWinner 1. Ligi Żużlowej online i bez opłat w nowej usłudze CANAL+ telewizja przez internet

CANAL+ uruchomił w ostatnich tygodniach nową usługę, która oferuje m.in. dostęp do kanałów sportowych CANAL+ przez internet na wielu urządzeniach i ekranach, bez długoterminowej umowy. Przez pierwszy miesiąc testowanie pełnej oferty CANAL+ jest całkowicie bezpłatne i bez żadnych zobowiązań.

Miesięczny okres, który oferuje CANAL+, to szczególnie dobra informacja dla wszystkich fanów klubów eWinner 1. Ligi Żużlowej. Wystarczy odwiedzić serwis ogladaj.canalplus.pl, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą, a wszystkie mecze najbliższych kolejek będzie można obejrzeć w ramach testowego miesiąca, bez opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *