Startuje Najszybszy Koncert Świata VOX FM (wideo)

20 kwietnia Radio VOX FM rozpoczyna IV tournee Najszybszy Koncert Świata. Akcja na stałe wpisała w kalendarz eventów radiowych i jest muzycznym wydarzeniem tej wiosny. Darmowe koncerty odbywać się będą w piątki w kolejnych siedmiu miastach: Łodzi, Radomiu, Gdyni, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie i Warszawie. Na mobilnej scenie wystąpi łącznie 35 wykonawców, w tym m.in. Weekend, MIG, Czadoman, Jorrgus, Defis, Stachursky.
 

 
Radio VOX FM przez siedem kolejnych tygodni oferuje imprezowe rozpoczęcie weekendu. Bawić się mogą wszyscy – zarówno mieszkańcy miast odwiedzanych przez stację, jak i słuchacze w całej Polsce. Najszybszy Koncert Świata to połączenie eventu plenerowego z działaniami na antenie i na profilu społecznościowym stacji. Akcji towarzyszy również konkurs antenowy, w którym główną nagrodą jest Dacia Sandero Stepway.
W koncertowe piątki już od rana antena Radia VOX FM podporządkowana będzie Najszybszemu Koncertowi Świata, a większość audycji prowadzona będzie z mobilnego studia w danym mieście. Eventy obywać się będą w popularnych i chętnie odwiedzanych przez mieszkańców miejscach. Artyści wystąpią na mobilnej rozkładanej scenie, zbudowanej na 18-tonowym trucku o długości 15 metrów. Słuchacze z całej Polski będą mogli oglądać koncerty na żywo dzięki transmisji wideo na profilu facebookowym Radia VOX FM. Koncerty będą także częściowo transmitowane na antenie stacji.
 

 

Trasa Najszybszego Koncertu Świata:

Łódź – 20 kwietnia

Radom – 27 kwietnia

Gdynia – 4 maja

Poznań – 11 maja

Katowice – 18 maja

Rzeszów – 25 maja

Warszawa – 1 czerwca

Sponsorzy akcji: Renault Polska Sp. z o.o. i Manta Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *