Startuje smakowite „Bake Off – Ale Ciacho!”

Nadworna kucharka w pałacu w Hex w Belgii, uczennica liceum, informatyk i 53-letnia fanka sagi „Gwiezdne Wojny” są w gronie 12 uczestników, którzy walczyć będą o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych w czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!”. Pierwszy odcinek słodkiej batalii już 4 marca o godz. 15.20 w TVP2.
 

 
Przed najlepszymi amatorami wypieków niezwykle trudne i czasochłonne wyzwania, których dotychczas w „Bake Off – Ale Ciacho!” jeszcze nie było. Torty weselne, wielkanocne wypieki, budowle z własnoręcznie wypiekanych herbatników i torty święcące w ciemności to tylko kilka z 20 konkurencji, w których zmierzą się uczestnicy czwartej edycji popularnego show kulinarnego TVP2.
O nagrodę główną – tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych, walczyć będą śmiałkowie, którzy zostali wyłonieni w ogólnopolskim castingu. Wśród nich znaleźli się m.in. gospodyni domowa, nauczyciel, studentka dietetyki, licealistka i socjolog.
Podobnie jak w poprzedniej edycji, kulinarnym poczynaniom uczestników przyglądać się będą prowadzące Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek. Smak, wykonanie i wygląd wypieków oceni jak zawsze surowe jury Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś. Po każdym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!” jurorów zobaczymy także w cyklu „Bake Off – Ale Przepis!”, w którym widzowie poznają ciekawe receptury na przepyszne smakołyki.
Kulinarny show Dwójki „Bake Off – Ale Ciacho!” realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” stworzonego przez Love Productions i pokazywanego w ponad 20 krajach.
Premierowe odcinki czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!” już od 4 marca, w każdą niedzielę o godz. 15.20 w TVP2
Premierowe odcinki dostępne na TVP VOD (vod.tvp.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *