MediaTVPZapowiedzi TV

Startuje „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023”

Jubileuszowa, 5. edycja „Szansy na sukces. Eurowizja Junior” w niedzielę, 3 września o godz. 15:15 w TVP2. W pierwszym odcinku jurorami będą Marek Sierocki, Sara James oraz zespół Tulia.

 

Przed nami wielkie emocje i narodziny kolejnej, młodej gwiazdy, która będzie reprezentowała Polskę na Konkursie Eurowizji Junior 2023 we francuskiej Nicei. W najbliższą niedzielę usłyszymy występy 7 uczestników, którzy najlepiej wypadli podczas castingów. Ich poczynania oceniać będą: Marek Sierocki – legenda polskiego dziennikarstwa muzycznego, zespół Tulia – reprezentantki Polski w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2019 roku oraz Sara James, która zajęła 2 miejsce podczas Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2021 roku.

Zwycięzcy trzech odcinków zakwalifikują się do wielkiego finału, który odbędzie się 24 września – transmisja od godz. 15:10 w TVP2. O tym, kto go wygra, zadecyduje jury oraz widzowie, poprzez głosowanie SMS. Czy zwycięzca tegorocznej edycji programu podąży drogą wytyczoną przez Roxie Węgiel, Viki Gabor oraz Sarę James i odniesie sukces w Nicei?

Kibicuj młodym, polskim talentom już w tę niedzielę! „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023” już 3 września o godz. 15:15 w Dwójce

Program poprowadzi Aleksander Sikora

foto. TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *