Zapowiedzi TV

Startuje trzecia edycja „Studia Wyobraźni” Cartoon Network

Masz pomysł na nową postać z kreskówki, umiesz tworzyć ciekawe historie, a może potrafisz stworzyć własny filmik? Pobudź swoją wyobraźnię i kreatywność, wejdź na stronę imaginationstudios.cartoonnetwork.pl, stwórz własny projekt i weź udział w konkursie „Studia Wyobraźni” Cartoon Network. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, a najlepsze prace zostaną pokazane na antenie stacji.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Chcesz dowiedzieć się, jak powstają Twoje ulubione kreskówki, jak można je samodzielnie narysować i ożywić? Wejdź na stronę imaginationstudios.cartoonnetwork.pl i zobacz, co przygotowali dla Ciebie twórcy seriali Cartoon Network. Możesz też poznać tajniki tworzenia scenorysów i dowiedzieć się, co zrobić, by wprowadzić w ruch stworzone przez siebie postaci za pomocą animacji poklatkowej. Dzięki dostępnym na stronie narzędziom, przygotujesz swój projekt, który możesz wzbogacić muzyką i efektami specjalnymi. Tak przygotowaną pracę zgłoś do konkursu „Studia Wyobraźni” Cartoon Network.
Pracę konkursową możesz zgłosić w jednej z trzech kategorii:
rysunek – narysuj nową postać, a pokażemy ją na antenie Cartoon Network,
scenorys – stwórz własną historię i przedstaw ją w formie scenorysu, najlepszy scenopis obrazkowy zobaczysz w telewizji,
animacja – jeśli lubisz robić zdjęcia i krótkie filmiki to zadanie jest dla Ciebie! Stwórz własną animację poklatkową i zgłoś ją do konkursu, by wszyscy Twoi znajomi mogli ją oglądać na antenie Cartoon Network.
W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Prace możecie zgłaszać już od dzisiaj do 2 lipca 2017 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – m.in. tablety, deski kreślarskie, aparaty fotograficzne, a najlepsze prace zostaną pokazane na antenie stacji Cartoon Network. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: imaginationstudios.cartoonnetwork.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *