Stefano Terrazzino potwierdził swój udział w 9. edycji „Taniea z Gwiazdami”

Jeden z najbardziej utytułowanych uczestników ponownie na parkiecie! Widzowie go uwielbiają, a gwiazdy kochają z nim tańczyć, bo ma nieodparty urok i jak mało kto zna drogę do finału. Stefano Terrazzino potwierdził swój udział w 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Ma wszystko to, co powinien mieć znakomity tancerz: gorący temperament, poczucie humoru i niebywały dryg. Taki właśnie jest popularny Stefano Terrazzino – w 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” znów w swoim żywiole, czyli na najsłynniejszym parkiecie w Polsce. Ostatnio widzowie Telewizji POLSAT mogli go oglądać w show wiosną 2017 roku. – Do zobaczenia w nowej edycji TZG – napisał w mediach społecznościowych.

Wszystkie gwiazdy doskonale wiedzą, że tańcząc w parze ze Stefano, mają duże szanse na dobry wynik. Przekonała się o tym Aneta Zając w pierwszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Para wygrała program. Terrazzino stanął również na najwyższym stopniu podium z Agnieszką Sienkiewicz w drugiej edycji. Z kolei w siódmej edycji, w której tańczył w parze z Iwoną Cichosz, zajął drugie miejsce.

Jak będzie tym razem? Czy Stefano stanie znów na podium? O tym będzie się można przekonać, oglądając „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji POLSAT oraz na IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji Polsat


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *