Internet & Gry - Reklama

StepStone.pl – platforma e-rekrutacyjna wchodzi do Polski

StepStone, wiodący w Europie portal e-rekrutacyjny, wchodzi na polski rynek. Stepstone.pl rozpocznie swoją działalność w drugim kwartale 2019 roku. Oferta serwisu będzie skierowana do firm poszukujących wykwalifikowanych specjalistów i kadry kierowniczej w Polsce. Dla kandydatów i osób poszukujących nowych wyzwań zawodowych, Stepstone.pl oferować będzie aktualne i najlepiej dobrane oferty zatrudnienia.

 

Nowa platforma Stepstone.pl jest wprowadzana do Polski przez firmy StepStone i Ringier Axel Springer Media AG, które w tym celu utworzyły spółkę joint venture.  Prezesem zarządu (CEO) StepStone.pl jest István Martis, a Hanna Hieronimczuk objęła stanowisko Dyrektor Generalnej. Siedziba firmy StepStone.pl znajduje się w Warszawie.

Dr Sebastian Dettmers, Dyrektor Zarządzający StepStone Continental Europe: „StepStone pomaga w znalezieniu wymarzonej pracy. Dzięki platformie chcemy podzielić się z polskim rynkiem naszymi wyjątkowymi metodami łączenia firm z ich przyszłymi pracownikami, oraz rozległą wiedzą z obszaru e-rekrutacji. Z ogromną radością łączymy nasze doświadczenie z działaniami Ringier Axel Springer Media AG. Naszym wspólnym celem jest stworzenie doskonałej usługi, zarówno dla kandydatów, jak i rekruterów.”

Mark Dekan, Prezes Zarządu Ringier Axel Springer Media AG: Cieszymy się z poszerzenia naszego portfolio ogłoszeniowego w Ringier Axel Springer. Z sukcesem działamy już dzisiaj na rynku ogłoszeń w Serbii, na Słowacji, na Węgrzech i w krajach bałtyckich. Łącząc siły z tak doświadczonym partnerem jak StepStone wierzymy, że wzbogacimy polski rynek wyjątkową ofertą zarówno dla osób szukających pracy, jak i firm poszukujących pracowników.”

StepStone w procesie łączenia firm z kandydatami na pracowników korzysta z najnowocześniejszych technik i narzędzi. StepStone jest obecny w 30 krajach, a jako współzałożyciel The Network, największej sieci czołowych portali ogłoszeń o pracę, łączy doświadczenia z ponad 130 rynków na świecie. W portfolio StepStone znajduje się ponad 10 czołowych marek, których strony internetowe odwiedzane są łącznie przez ponad 60 milionów użytkowników i oferują ponad 600 tysięcy ogłoszeń o pracę miesięcznie.

Ringier Axel Springer Media AG to właściciel portfela silnych marek medialnych w Polsce, lider w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie mediów drukowanych oraz cyfrowych. W swojej ofercie posiada również wiodące marki rynku ogłoszeń drobnych z zakresu pracy, nieruchomości i motoryzacji na Węgrzech, Słowacji, w Serbii i krajach bałtyckich, między innymi: portale reality.sk, autobazar.sk, profession.hu, nekretnine.rs i cvkeskus.ee. W Polsce Ringier Axel Springer wydaje ponad 20 doskonale znanych tytułów drukowanych, cyfrowych i zarządza markami transakcyjnymi. W internecie dociera codziennie do ponad 20 milionów użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *