Technologia - Promocje

Street –nowa seria głośników Bluetooth w ofercie Kruger&Matz

W ostatnim czasie w oferta marki Kruger&Matz powiększyła się o dwa nowe głośniki Bluetooth. Obydwa urządzenia wchodzą w skład serii Street, która dzięki wysokiej jakości dźwięku i funkcjonalności oraz efektownemu podświetleniu RGB, znajdzie uznanie młodszych użytkowników.

 

Głośniki Kruger&Matz Street oraz Street XL to propozycja dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas na świeżym powietrzu przy dźwiękach ulubionej muzyki. Obydwa modele wyposażone są w moduł Bluetooth 5.0, o 10-metrowym zasięgu i posiadają stopień ochrony IPX5, co oznacza, że są w pełni wodoodporne. Obydwa głośniki mają także możliwość odtwarzania muzyki z pendrive oraz innych urządzeń za pomocą gniazda AUX. W modelach tych, dzięki funkcji TWS, także można rozszerzyć przestrzeń dźwiękową łącząc ze sobą dwa urządzenia w jeden zestaw stereo.

To co odróżnia głośniki Street to rozmiary oraz design. W modelu Street XL zastosowano dwa 3” głośniki, które w połączeniu z mocą 30 W zapewniają doskonałe wrażenia muzyczne. Całość dopełnia ogniwo o pojemności 3000 mAh. Głośnik Street z kolei ma bardziej kompaktową obudowę skrywającą dwa 2” przetworniki reprodukujące dźwięki z mocą 20 W oraz baterię o pojemności 2000 mAh.

Seria Street to przykład urządzeń, w których w parze z dużą funkcjonalnością idzie niesamowity wygląd. Wszystko dzięki kilku wersjom kolorystycznym i efektownemu podświetleniu RGB, które kreuje atmosferę i wzbogaca doznania muzyczne. Co ważne model Street XL posiada umieszczony w panelu sterowania przycisk umożliwiający szybką zmianę efektów świetlnych.

Głośniki Bluetooth z serii Kruger&Matz Street dostępne są na oficjalnej stronie internetowej producenta www.krugermatz.com oraz w sklepach elektronicznych sieci Rebel Electro w sugerowanych cenach detalicznych: Street XL – 249 zł, Street – 149 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *