Strefa „Hotelu Paradise” w Krakowie

Wiosną „Hotel Paradise” wraz z prowadzącą Klaudią El Dursi powróci z piątym sezonem, który zrealizowany będzie w najbardziej luksusowym hotelu spośród dotychczasowych edycji. Dla wszystkich, którzy pragną przeżyć przygodę i chcą poczuć się jak w egzotycznej Panamie, przygotowaliśmy niezwykłe miejsce. Strefa „Hotelu Paradise” oraz byli uczestnicy programu zapraszają fanów formatu już 19 lutego na Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego w Krakowie!

 

Gorąca strefa w stylu panamskiej plaży, palmy, bananowce, beach bar, fotobudka i DJ to tylko część atrakcji strefy „Hotelu Paradise”, która czeka na wszystkich fanów programu w Krakowie. Niewątpliwie będzie to najbardziej imprezowe i gorące miejsce na mapie tego miasta. Znakomita zabawa z uczestnikami poprzednich edycji gwarantowana! Na otwarciu fanów przywitają Sara Jezuit, Natalia Fok, Michał Adamczak i Janek Pyrek. Natomiast od godziny 15.00 dołączą do nich Łukasz Hryniewicki i Nana, Ata Postek i Vanessa Wietrzyk.

Jaskrawo pomalowane, głośne autobusy publiczne królują na ulicach Panamy. Potocznie nazywane Diablo Rojo, co oznacza „czerwony diabeł”, są ważnym symbolem kulturowym i znakiem rozpoznawczym, który zapewnia jej mieszkańcom poczucie tożsamości i dumy. Również ten robiący wrażenie pojazd dopełni strefę „Hotelu Paradise” i przeniesie gości w klimat 5. sezonu programu.

Chcesz poznać uczestników najbardziej popularnego reality w Polsce i wziąć udział w egzotycznej zabawie? Strefa „Hotelu Paradise” to idealnie miejsce dla Ciebie! Startujemy już 19 lutego od godziny 10 na pl. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Krakowie! Musisz tam być!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *