Studio sportowe w Polsacie Sport Premium 1 i Polsacie Sport Premium 2 (wideo)

Najnowocześniejsze i największe studio sportowe w Polsce – zaprojektowane specjalnie z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Inauguracja zbliża się wielkimi krokami.

To, co widzowie zobaczą na ekranach, będzie na najwyższym światowym poziomie! I nie chodzi tylko o poziom rozgrywek. W nowym studiu Polsatu Sport znajduje się prawdziwe bogactwo najnowocześniejszych urządzeń telewizyjnych. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii każdy wieczór z Ligą Mistrzów oraz Ligą Europy będzie wyjątkowy.

W studiu znajduje się m.in. największa ściana wizyjna w Europie.
– Cztery obrazy, które mogą pokazywać zupełnie różne transmisje. To największa ściana wizyjna w Europie, a także najwyższa rozdzielczość z możliwychpowiedział Dyrektor ds. Sportu w Polsacie Marian Kmita.


To jednak nie wszystko. Dużą rolę odegra także analiza wybranych zagrań podczas najważniejszych spotkań. Przy specjalnym ekranie eksperckim specjaliści od taktyki będą rozbierali na czynniki pierwsze najlepsze akcje oraz najpoważniejsze błędy.

– Będziemy starali się pokazać wszystko to, co dzieje się na bieżąco. A więc jeżeli będzie tylko przerwa, będzie gorąca sytuacja, to od razu tutaj wskakujemy. To będzie nasz system VAR, bo jak dobrze wiemy, w Lidze Mistrzów VAR-u nie będzieocenił dziennikarz Polsatu Sport Marcin Feddek.

Inauguracja nowego studia piłkarskiego nastąpi 21 sierpnia wraz z ostatnią rundą eliminacji Ligi Mistrzów.

Rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy będzie można oglądać w kanałach Polsat Sport Premium 1 oraz Polsat Sport Premium 2

Jedna myśl na temat “Studio sportowe w Polsacie Sport Premium 1 i Polsacie Sport Premium 2 (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *