MediaZapowiedzi TV

Styczeń na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC szczególnie poleca uwadze polską premierę serii dokumentalnej „Robert Kirkman: Nieznana historia komiksu” – 15 stycznia o godz. 21:00.

ROBERT KIRKMAN: NIEZNANA HISTORIA KOMIKSU

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Polska premiera 15 stycznia o godz. 21:00

Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21:00

Sześcioodcinkowy serial dokumentalny przedstawia historię, wydarzenia i sylwetki osób, które na zawsze zmieniły świat komiksu. W każdym odcinku zobaczymy wywiady ze słynnymi twórcami i artystami, wśród których znaleźli się m.in. Stan Lee, Patty Jenkins, Lynda Carter, Kevin Smith, Famke Janssen, J.K. Simmons, Michelle Rodriguez oraz Todd McFarlane. W serialu wykorzystane zostały także materiały archiwalne – nagrania oraz zdjęcia, które zabierają widza w niezwykłą podróż wokół historii komiksu i narodzin najważniejszych bohaterów tego gatunku.

Odcinek 1 15 stycznia: The Mighty Misfits Who Made Marvel
Odcinek 2 22 stycznia: The Truth About Wonder Woman
Odcinek 3 29 stycznia: Trials Of Superman
Odcinek 4 5 lutego: 9/11: City Of Heroes
Odcinek 5 12 lutego: The Color Of Comics
Odcinek 6 19 lutego: Image Comics: Declaration Of Independents

KRAINA BEZPRAWIA

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Powtórka 2. sezonu w czwartki o godz. 21:00 (po dwa odcinki)

W 2. sezonie „Krainy bezprawia” bohaterowie zostają rozdzieleni – Sunny oraz M.K. przebywają w niewoli w dwóch różnych miejscach. Podczas gdy M.K. nie ustaje w próbach okiełznania swojej mocy, Sunny jest zdeterminowany, by odszukać swoją rodzinę, nawet jeśli miałby ponieść śmierć próbując tego dokonać. W swoich dążeniach Siepacz oraz chłopiec są wspomagani przez tajemniczych sojuszników, których motywacja budzi poważne zastrzeżenia. Sojusze zostają zerwane, przyjaciele zdradzeni, a przed końcem sezonu Sunny oraz M.K. zmierzą się z druzgocącymi konsekwencjami swoich czynów, które na zawsze odmienią ich losy.

Występują: Daniel Wu, Orla Brady, Sarah Bolger, Aramis Knight, Emily Beecham
FILMY
Filmowe hity z lat 80. w styczniu w każdy piątek od 21:00
(poniżej wybrane produkcje)
GWIEZDNA PACZKA
5 stycznia o godz. 22:55

Porywająca familijna opowieść science-fiction o losach grupy młodych ludzi żyjących w odległej przyszłości. Nastolatkowie buntują się przeciwko kartelowi, który kontroluje wszystkie dostępne zasoby wody.

Występują: Richard Jordan, Jami Gertz, Jason Patric
KOBIETA W CZERWIENI
19 stycznia o godz. 21:50

Gene Wilder wciela się w rolę szczęśliwie żonatego mężczyzny, który staje się ofiarą fatalnego zauroczenia piękną Charlotte (w tej roli Kelly LeBrock). Udaje się w pościg za pięknością, co doprowadza do wielu zabawnych sytuacji i nieporozumień.

Występują: Gene Wilder, Kelly LeBrock
RYBKA ZWANA WANDĄ
19 stycznia o godz. 22:50

Adwokat Archie Leach jest zakłopotany, gdy Wanda, dziewczyna gangstera, którego ma za zadanie bronić, zaczyna z nim flirtować. Prawdziwym celem Wandy jest jednak zdobycie informacji o diamentach, które zrabowali wraz z narzeczonym przy pomocy Ottona i wielbiciela zwierząt, Kena.

Występują: John Cleese, Jamie Lee Curtis, Kevin Kline
NASTOLETNI WILKOŁAK
26 stycznia o godz.

Szkoła średnia oznacza wielkie zmiany w życiu każdego nastolatka, ale dla Scotta Howarda oznacza to coś jeszcze… chłopak odkrywa, że jest wilkołakiem! Jego nowa natura sprawia, że zdobywa uznanie w drużynie koszykówki i popularność wśród dziewczyn. Czy nowo zdobyta popularność uderzy mu do głowy, czy też zrozumie, że tak naprawdę jest normalnym nastolatkiem? W rolę główną wcielił się Michael J. Fox.

Występują: Michael J. Fox, James Hampton, Susan Ursitti

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *