MediaZapowiedzi TV

Styczeń na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na styczeń 2021 roku, wraz z hitami programowymi miesiąca.

 

 

 

VICTOR I VALENTINO
PREMIERA DRUGIEGO SEZONU W PONIEDZIAŁEK 18 STYCZNIA O 14:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:50

Przyrodni bracia, którzy są na wakacjach u tajemniczej babci Chaty, ponownie pojawią się na antenie Cartoon Network! W drugim sezonie pełnego legend i szalonych stworów serialu, Lupe z miejskiej cukierni postanowi przejąć domek na drzewie. Victor i Valentino użyją swoich nowych masek widzących duchy, aby przywołać kogoś, kto ją przestraszy. Tym sposobem poznają zjawę o imieniu Paco – czy pomoże im w odzyskaniu bazy?

W miasteczku Monte Macabre organizowany jest również coroczny festiwal filmowy. Chłopcy postanowią zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie, który jest wampirem. Jednak na ich drodze pojawia się wiele przeciwności, mogących wpłynąć na finalny kształt wymarzonego dzieła. Zaciekawieni lokalną kulturą, żądni przygód chłopcy nie cofną się przed żadną tajemnicą czy legendą! Nadprzyrodzone zjawiska, duchy mitycznych bogów oraz potwory mogłyby niektórych przyprawić o gęsią skórkę, ale dla tej dwójki to codzienność.

TWOJA ZIMOWA RADOCHA Z GUMBALLEM
PREMIERA MARATONU W PONIEDZIAŁEK 4 STYCZNIA O 12:00
EMISJA CODZIENNIE O 12:00

Cartoon Network zaprasza widzów na zimowe szaleństwo z Gumballem! W tym mroźnym okresie warto rozgrzać się maratonem ze zwariowanymi przygodami dzieciaków z Elmore!

Serial dostarczy emocji, pokazując odjazdowe zabawy w śniegu, błyskotliwe dowcipy oraz psikusy, które bohaterowie z kreskówki „Niesamowity Świat Gumballa” zaserwują dorosłym i sobie nawzajem.

Szczęśliwa rodzinka Wattersonów niewątpliwie zapewni moc rozrywki, a dzięki solidnej dawce odcinków wyświetlanych codziennie, będzie można przypomnieć sobie te najśmieszniejsze wydarzenia i zatracić się w prawdziwej zimowej radości!

 

 

ZAGADKI MAŁEJ DETEKTYW HOLMES
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 STYCZNIA O 7:00
EMISJA CODZIENNIE O 7:00

W styczniu widzowie Boomeranga mogą zostać specjalnym pomocnikiem znakomitego detektywa! Stacja przygotowała pełną tajemnic i zagadek rozrywkę dla wszystkich fanów seriali „Tom i Jerry Show”, „Taffy”, „Grizzy i lemingi” oraz „Jaś Fasola”.

Oglądając emisję tych kreskówek, można spodziewać się wyjątkowego gościa na antenie – Mała Detektyw Holmes postara się rozszyfrować każdą sekretną sprawę! Nie umkną jej żadne łamigłówki podczas szaleństw cwanej myszy Jerry i ciekawskiego kota Toma, jak również łebskiego szopa Taffy’ego w przebraniu!

Bohaterka będzie też doszukiwać się różnych podejrzanych śledztw u Grizza z nieokiełznanymi lemingami oraz u zawsze wpadającego w tarapaty Pana Jasia Fasoli!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *