Styczeń na kanale CBS Reality

W styczniu CBS Reality szczególnie poleca uwadze premierę serii dokumentalnej „Komórki jajowe – dar życia”. To przełomowy i wciągający serial, który przedstawia losy osób zaangażowanych w tworzenie rodzin dzięki adopcji komórek jajowych. W serii pojawiają się pełni nadziei rodzice, którzy długo zmagali się z poczęciem dziecka. Wreszcie mogą zrealizować swoje marzenie dzięki zdrowym jajeczkom młodych kobiet, które z własnej woli przeszły przez wyczerpujący proces ich pozyskiwania. Opowiadane w programie historie są wyjątkowe i przejmujące. Zarówno rodzice, jak i dawczynie mają swoje marzenia i dylematy. Obserwujemy z bliska ich zmagania splatające się w złożoną i fascynującą opowieść, której wspaniałym rezultatem jest nowe życie.

 

 

 

 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także do oglądania premierowych odcinków 2. sezonu kryminalnej serii dokumentalnej „Elita wydziału zabójstw”, której bohaterami są dwaj detektywi z Atlanty – David Quinn i Vince Velazquez. Mają oni na swoim koncie setki przeprowadzonych i rozwiązanych śledztw w sprawach morderstw. Serial przedstawia najbardziej zaskakujące, szokujące i rozdzierające serca sprawy, nad którymi Quinn i Velazquez pracowali w trakcie swojej przeszło dwudziestoletniej służby.

ELITA WYDZIAŁU ZABÓJSTW
Sezon 2.
PREMIERA
Premiera 5 stycznia. Kolejne odcinki w każdą niedzielę o 22:00

Pewnej gorącej sierpniowej nocy w Atlancie, dwóch napastników próbowało włamać się do mieszkania mężczyzny mającego przechowywać duże ilości gotówki. Z pozoru zwyczajna kradzież, stała się koszmarem młodych narzeczonych – Briany Brooks i Jeronty Browna, którzy zostali zastrzeleni na drodze. Co gorsza, Briana była w ciąży.

Quinn i Vince zostali wezwani do przeprowadzenia śledztwa. Wkrótce mieli się przekonać jak wielką władzę mogą mieć pieniądze oraz że tamtej nocy czas zdecydowanie nie sprzyjał Brianie i Jerontowi.

ZDRADY
Sezon 16.
PREMIERA
Premiera 4 stycznia. Kolejne odcinki w każdą sobotę o północy

Brittany Fowler i Taylor Cleveland najpierw byli najlepszymi przyjaciółmi, jednak po pewnym czasie ich relacja przemieniła się w miłość. W końcu zdecydowali się zamieszkać razem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy chłopak Brittany zdystansował się od niej, zaczął dbać o swoją prywatność i nie chciał spędzać z nią tyle czasu, co kiedyś. Ostatnio Taylor postanowił zamykać swoje biuro, znajdujące się w ich wspólnym mieszkaniu.

Kiedy zdarzyło mu się o tym zapomnieć, Brittany weszła do pokoju i zobaczyła tam dziwaczne i niepokojące komiksowe obrazki. Zdezorientowana kobieta postanowiła zatrudnić ekspertów od zdrad, aby przekonać się, z jakimi przerażającymi faktami będzie musiała się zmierzyć.

KOMÓRKI JAJOWE – DAR ŻYCIA
Sezon 1.
PREMIERA
Od 13 do 24 stycznia w dni powszednie o 16:00

Dla milionów kobiet droga do poczęcia zdrowego dziecka wiąże się z wyborem, którego nigdy sobie nie wyobrażały: akceptacją tego, że ich linia genetyczna wygaśnie, a jedyną możliwością na zajście w ciążę jest skorzystanie z komórki jajowej innej kobiety. Dawstwo pozwala na powołanie nowego życia. Temat jest aktualny i kontrowersyjny, a związane z nim decyzje są niezwykle trudne. Zjawisko to redefiniuje znaczenie pojęcia „nowoczesna rodzina”.

„Komórki jajowe – dar życia” to przełomowy i wciągający serial, który przedstawia losy osób zaangażowanych w tworzenie rodzin dzięki adopcji komórek jajowych. W serii pojawiają się pełni nadziei rodzice, którzy długo zmagali się z poczęciem dziecka. Wreszcie mogą zrealizować swoje marzenie dzięki zdrowym jajeczkom młodych kobiet, które z własnej woli przeszły przez wyczerpujący proces ich pozyskiwania.

Opowiadane w programie historie są wyjątkowe i przejmujące. Zarówno rodzice, jak i dawczynie mają swoje marzenia i dylematy. Obserwujemy z bliska ich zmagania splatające się w złożoną i fascynującą opowieść, której wspaniałym rezultatem jest nowe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *