Styczeń na kanale Crime+Investigation Polsat

W przyszłym miesiącu Crime+Investigation Polsat zaprasza widzów na nowe odcinki programu Łowca zbrodni, w którym pokażemy kulisy pracy jednego z najlepszych śledczych na świecie, detektywa Joe Kendy. W styczniu wśród premier na kanale znalazły się również nowe odcinki 48 godzin oraz cyklu dokumentalnego Scjentologia i jej skutki, w którym znana amerykańska aktorka Leah Remini przybliża tajniki sekty, do której należą m.in. Tom Cruise i John Travolta.

 

ŁOWCA ZBRODNI
Homicide Hunter
Nowy sezon w piątki o 22:00, od 17 stycznia w Crime+Investigation Polsat
8×60’

Porucznik Joe Kenda i jego zespół z Colorado Springs rozwiązali aż 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92% wykrywalności. W każdym odcinku sam Kenda opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych w swojej karierze śledztwach w sprawie zabójstwa, czemu towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń. „Łowca zbrodni” pokazuje od kuchni pracę jedego z najlepszych śledczych na świecie i sposoby, jakimi rozwiązuje się autentyczne sprawy kryminalne.

48 GODZIN
First 48
W piątki o 21:00, od 4 stycznia w Crime+Investigation Polsat
8×60’

„48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

SCJENTOLOGIA I JEJ SKUTKI
Leah Remini
W poniedziałki o 21:00, od 21 stycznia w Crime+Investigation Polsat
12×60’

„Scjentologia i jej skutki” to ośmioodcinkowy cykl dokumentalny, który przybliża widzom amerykańska aktorka, artystka estradowa, producentka i autorka Leah Remini. Sama przystąpiła do scjentologów wraz z rodzicami w roku 1979, jako dziewięciolatka, a opuściła sektę w roku 2013. Stała się krytykiem Kościoła Scjentologii, którego sekrety opisała w wydanym w 2015 roku bestsellerowym pamiętniku. W kolejnych odcinkach poznajemy doświadczenia Remini i innych byłych scjentologów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *