Styczeń na kanale Extreme Channel

W tym miesiącu Extreme Channel poleca gale WWE przez cały grudzień – Smackdown, RAW i NXT. 5 stycznia zapraszamy także na wyjątkową galę – WWE: Day1. Dodatkowo, Extreme Channel zaprasza widzów do oglądania Strelki, czyli rosyjskiego klubu sportów walki. W styczniu Extreme Channel zaprasza także na odcinki Drift Style.

 

WWE Special Event: Day 1 – 5 stycznia o 20:00

Extreme pokaże także całkowicie nowe wydarzenie: WWE: Day 1 – dwie konfrontacje o tytuły mistrzowskie wagi ciężkiej: walka Biga E broniącego mistrzostwa WWE przeciwko Bobby’emu Lashleyowi, Sethowi Rollinsowi i Kevinowi Owensowi w Fatal Four Way matchu, a także walka Brocka Lesnara rzucającego wyzwanie Romanowi Reignsowi o mistrzostwo Universal.

Zobacz całą akcję rozgrywającą się w State Farm Arena w Atlancie, tylko na Extreme!

Strelka

W 2022 roku na antenie pojawią się zupełnie nowe odcinki Strelki. Rosyjski Fight Club, w którym zwykli faceci zmierzą się z jednymi z najtwardszych w branży zawodnikami MMA, doczeka się w najbliższym roku kontynuacji w postaci serii nowych odcinków.

Walki są surowe i brutalne, a areny (jeśli można je tak nazwać) – często prowizoryczne. Wszystko to sprawia, że są to jedne z najbardziej ekstremalnych walk.

Nowe odcinki Strelki będą emitowane w piątki i soboty o 22:00.

Drift Style

Jeśli masz ochotę odpocząć od walk, proponujemy Drift Style – wyjątkowe wydarzenie z obszaru
sportów motorowych, które skupia się na umiejętnościach kierowców w zakresie driftu ich samochodów na torach podczas wyścigu.

Wszystko kręci się wokół niezwykłych prędkości i niesamowitych umiejętności rajdowców – jest to wysokooktanowa, szalona jazda.

Odcinki Drift Style pojawią się na antenie Extreme w każdy poniedziałek o 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *