MediaZapowiedzi TV

Styczniowe premiery na CBS Reality

W styczniu na CBS Reality pojawią się nowe sezony uznanych produkcji, jak również premierowe propozycje. W tym miesiącu z 3. sezonem powróci seria produkcji własnej „Nadmorskie zbrodnie”, która przedstawia morderstwa popełnione na brytyjskim wybrzeżu. Na kanale zadebiutuje również program „W niewoli zwierząt” będący intymnym portretem ludzi dotkniętych syndromem zbieractwa zwierząt oraz wyzwań związanych z tym rzadkim zaburzeniem.

 

W sobotę 22 stycznia na antenie CBS Reality zadebiutuje seria „W niewoli zwierząt”. Program zagląda do umysłów i serc osób dotkniętych problemem zbieractwa zwierząt, członków ich rodzin oraz przyjaciół, którzy chcą zapobiec dalszemu wymykaniu się ich bliskich spod kontroli. W serii odkrywamy trudne warunki oraz wyzwania, jakie stoją przed osobami, które próbują opiekować się wieloma zwierzętami domowymi naraz.

W programie zobaczymy jak weterynarze, eksperci zajmujący się dobrostanem zwierząt oraz psychologowie, przy wsparciu rodzin i przyjaciół, przeprowadzają niezbędne interwencje oraz proponują bezpieczne rozwiązania i plan wyjścia z toksycznej sytuacji. Eksperci starają się dojść do sedna problemu, który zwykle leży w głębokiej i kompulsywnej potrzebie miłości, opiekuńczości i obawy przed stratą.

W większości przypadków problem gromadzenia zwierząt nie był poruszany, dopóki nie nosił znamion przestępstwa… aż do teraz.

Premiera 1. sezonu programu w sobotę, 22 stycznia o 14:00

Emisja kolejnych odcinków w soboty i niedziele o tej samej porze (po dwa odcinki)

31 stycznia na antenę CBS Reality powróci z 3. sezonem uznana przez widzów seria kryminalna produkcji własnej CBS Reality – „Nadmorskie zbrodnie”. Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier.

Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia.

Nowe odcinki analizujące najbardziej zabójcze opowieści znad morza w Wielkiej Brytanii będą emitowane od 31 stycznia, codziennie o 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *