Styczniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Carrie Fisher na okładce

Kim naprawdę była Carrie Fischer, odtwórczyni legendarnej księżniczki Lei w kultowych „Gwiezdnych Wojnach”? Jak żyć w czasach chaosu? Czego życzyć Światu na rok 2020? O tych i innych tematach będzie można przeczytać w styczniowym wydaniu miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”. Numer ukaże się na rynku 19 grudnia br.

 

 

 

– Powtarzam moim młodszym przyjaciołom, że nieważne, jak zejdę z tego świata, chcę, żeby napisano, że utonęłam w księżycowym blasku uduszona przez mój własny stanik – mawiała Carrie Fischer, bohaterka styczniowej okładki „Wysokich Obcasów Extra”. W numerze Maja Staniszewska kreśli portret odtwórczyni legendarnej księżniczki Lei z „Gwiezdnych Wojen”. Fisher była dzieckiem Hollywood, córką gwiazd, niepokorną aktorką, pisarką i bohaterką brukowców. Miała świetne pióro, wisielczy humor i dystans do siebie, a także odwagę, by mówić światu o swojej chorobie psychicznej, uzależnieniach i toksycznych relacjach. I choć zmarła trzy lata temu, znów wystąpi na dużym ekranie. Do kin wchodzi właśnie ostatnia część nowej trylogii „Gwiezdnych wojen” – „Skywalker. Odrodzenie”, w której Leia została „ulepiona” z niewykorzystanych scen z Fisher z dwóch poprzednich części nowej trylogii, rozpoczętej w 2015 roku. Zatem dzięki nowoczesnym technikom komputerowym, gwiezdna księżniczka będzie mogła wzruszyć, rozbawić i po raz ostatni zabrać swoich widzów w kosmos.

Maja Ostaszewska, Arkadiusz Jakubik, Maria Dębska, Paulina Przybysz, Bartłomiej Dobraczyński, Grażyna Plebanek czy Ewa Lipska – o czym marzą, czego życzą sobie i światu w Nowym Roku? Tego również dowiedzą się czytelniczki i czytelnicy nowego wydania „Wysokich Obcasów Extra”.

– Używki dają luz, a w zasadzie pseudoluz, którego nie zapewnia kontakt z rzeczywistością, bo rzeczywistość jest z definicji nie do ogarnięcia, a to czasem bolio tym, jak żyć w czasach chaosu i nie zwariować, mówi psycholog Danuta Golec w wywiadzie Agnieszki Jucewicz.

W numerze ukażą się też m.in rozmowa Krystyny Romanowskiej z seksuologiem Michałem Pozdałem o bigamii w czasach internetu, wywiad Mai Staniszewskiej z showrunnerką długo wyczekiwanego serialu „Wiedźmin” i artykuł o życiu tajlandzkich mniszek.

Styczniowe „Wysokie Obcasy Ekstra” będzie można kupić w punktach sprzedaży prasy od 19 grudnia br. w cenie 7,99 zł.

Numer będzie promowany w internecie (Wysokieobcasy.plWyborcza.pl, Facebook, Instagram) oraz prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *