„Super Express” z kolekcjonerskim numizmatem

„Super Express” przygotował dla swoich Czytelników wyjątkową pamiątkę z okazji 80 rocznicy zbrodni w Katyniu oraz 10 rocznicy katastrofy w Smoleńsku. W środę (1 kwietnia) wraz z numerem dziennika będzie można zakupić unikatowy numizmat, poświecony obu tragicznym wydarzeniom.

 

 

 

 

 

Numizmat pokryty jest 24-karatowym złotem i posiada certfikat Mennicy Polskiej. Będzie dostępny 1 kwietnia wraz z „Super Expressem” w cenie 29,99 zł.   

Awers numizmatu upamiętnia zbrodnię katyńską sprzed 80 lat. Przedstawia Matkę Boską Katyńską, która tuli głowę zamordowanego żołnierza. W tle znajduje się krzyż z napisem „80. rocznica zbrodni w Katyniu”. Rewers nawiązuje do katastrofy smoleńskiej w 2010 roku. Znajduje się na nim orzeł w koronie na tle szachownicy lotniczej, znaku Sił Powietrznych RP.

„Super Express to jedna z najpopularniejszych marek medialnych w Polsce. Wydanie drukowane „Super Expressu” zajmuje stabilną pozycję wicelidera rankingu sprzedaży dzienników ogólnopolskich. W Internecie „Super Express” (www.se.pl) jest jednym z najpopularniejszych serwisów o tematyce informacyjno-rozrywkowej. W lutym 2020 roku odwiedziło go 8,5 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali 86,1 mln odsłon (Gemius/PBI). Serwis prezentuje bieżące informacje z dziedziny polityki, wydarzeń i rozrywki. Skupia także wyspecjalizowane strony tematyczne: Superbiznes.plBeszamel.plPodroze.pl.

Redaktorem naczelnym dziennika i serwisu „Super Express” jest Grzegorz Zasępa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *